Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szkło kryształowe Shott Zwiesel

Nasz asortyment obejmuje szkło gastronomiczne dla najbardziej wymagających klientów. Obecnie możecie zamówić w naszym sklepie także szkło kryształowe Shott Zwiesel. To produkty najwyższej klasy, które używane są w najbardziej ekskluzywnych lokalach gastronomicznych. Shott Zwiesel jest cenionym producentem kieliszków, szklanek, dekanterów oraz innych naczyń z bezołowiowego szkła kryształowego. Marka zawdzięcza swoją renomę wysokiej jakości oferowanych wyrobów.

Ekskluzywne szkło kryształowe Shott Zwiesel

Dlaczego właściwie warto zdecydować się na produkty ze szkła kryształowego Shott Zwiesel? Niemiecka firma produkuje nowoczesne szkło kryształowe TRITAN. Produkty ze szkła TRITAN są odporne na wyszczerbienia oraz zarysowania. Warto podkreślić, że szkło kryształowe Tritan nie zawierają baru i ołowiu. Jeśli szukacie naczyń do swojej restauracji, które cechują się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zmiany temperatury, szkło kryształowe Shott Zwiesel będzie dobrym wyborem. Naczynie tej marki są krystalicznie przejrzyste, można je myć także w zmywarce.

Filtruj według

Szkło kryształowe Shott Zwiesel – szeroki wybór produktów

Produkty Shott Zwiesel to rozwiązania dla wymagających użytkowników. Asortyment niemieckiego producenta obejmuje kieliszki, dekantery, szklanki, które mają niebanalne kształty. Ich projektanci zadbali nie tylko o ich wyszukany design, ale także o to, by kształt kieliszków pozwolił na podkreślenie aromatu wlanego wina. Wiele naczyń ma niezwykłe kształty.

Szkło marki Shott Zwiesel w naszej ofercie

W naszym sklepie możecie wybrać szkło gastronomiczne marki Shott Zwiesel, które z pewnością będzie odpowiadać Waszym wymaganiom. Nasza oferta obejmuje wszystkie cenione kolekcje szkła tego niemieckiego producenta szklanych naczyń. W praktyce oznacza to, że znajdą u nas interesujące produkty zarówno osoby szukające szkła gastronomicznego o tradycyjnym designie, jak i wielbiciele nowoczesnych form. W razie pytań o szkło kryształowe Shott Zwiesel pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się