Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szkło Libbey

Szkło gastronomiczne Libbey to wybór odpowiedni dla najbardziej wymagających klientów. Marka Libbey jest doskonale znana wśród restauratorów i w branży hotelarskiej. Swoją renomę zawdzięcza znakomitej jakości. Od wielu lat szkło gastronomiczne Libbey cieszy się uznaniem w najlepszych lokalach. Jeśli szukacie profesjonalnych artykułów, zapraszamy Was do zapoznania się z wysokiej klasy produktami Libbey w naszej ofercie. Na pewno uda Wam się znaleźć godne uwagi naczynia.

Filtruj według

Szkło Libbey - trwałość i bezpieczeństwo

To bynajmniej nie przypadek, że szkło gastronomiczne marki Libbey cieszy się tak dużym zainteresowaniem na całym świecie. Sięgają po nie sieci najbardziej luksusowych hoteli jak Hilton. Obecnie Libbey szkło jest produkowane w ośmiu fabrykach, które znajdują się w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji i Ameryce Południowej. Produkty uznanej marki są tak chętnie wykorzystywane przez restauratorów i hotelarzy, ponieważ wyróżniają się wysoką trwałością oraz atrakcyjnym designem. Lata doświadczenia pozwoliły na produkcję szkła o wyjątkowej wytrzymałości. Libbey dokłada starań, aby oferowane produkty były jak najbardziej odporne na uszkodzenia, do których może dojść podczas ich eksploatacji. W praktyce oznacza to, że szkło gastronomiczne Libbey to bardzo dobry wybór również w przypadku osób, które zainteresowane są nabyciem naczyń nadających się do bardziej intensywnego użytkowania.

Szkło gastronomiczne Libbey - szeroka oferta produktów

Jak najbardziej możecie skompletować szkło gastronomiczne do restauracji, decydując się na produkty marki Libbey. W ofercie firmy dostępne są kieliszki do wina, likieru, pucharki do lodów, szkło koktajlowe do serwowania tzw. finger food i wiele innych produktów. Jako ciekawostkę można dodać, że wiele kieliszków do wina Libbey ma specjalne wzmacniane krawędzie. Jeśli mimo to dojdzie do ich ukruszenia, klient może otrzymać nowy produkt w zastępstwo tego uszkodzonego. Libbey szkło to artykuły wyróżniające się swoim ponadczasowym designem, które sprawdzą się doskonale w każdej restauracji.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się