Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szkło Bormioli Rocco

Jeśli szukacie wysokiej jakości szkła gastronomicznego o interesującym designie, zachęcamy do zwrócenia uwagi na produkty marki Bormioli Rocco. Szkło Bormioli Rocco od dawna cieszy się zainteresowaniem ze strony restauratorów. I nie jest to bynajmniej żaden przypadek, ponieważ chodzi o artykuły bardzo wytrzymałe, których prezencja od razu zwraca uwagę.

Filtruj według

Eleganckie szkło Bormioli Rocco - siła tradycji

Bormioli Rocco to producent szkła gastronomicznego z Włoch, który w chwili obecnej swoje produkty oferuje na całym świecie. Firma produkuje szklane naczynia wysokiej klasy już od roku 1825. To jeden z czołowych producentów szkła gastronomicznego. We Włoszech działa obecnie 10 zakładów produkcyjnych Bomioli Rocco, które wysyłają gotowe produkty ze szkła do ponad 100 krajów na całym świecie. Jeśli zależy Wam na szkle gastronomicznym najwyższej klasy, zdecydowanie zachęcamy do zakupu produktów Bormioli Rocco.

Szklanki, kieliszki i szkło koktajlowe Bormioli Rocco

Włoski producent stara się zaoferować użytkownikom swoich produktów kompleksowe wyposażenie kuchni i jadalni w zakresie naczyń ze szkła. Wśród szklanych produktów Bormioli Rocco dostępne są nie tylko szklanki, kieliszki i karafki, ale także butelki i słoiki. To produkty wysokiej jakości, które w pełni odpowiadają obecnym wyśrubowanym normom. W ofercie Bormioli Rocco znajdują się także pucharki do lodów o różnych pojemnościach. To naczynia, które cechują się interesującym designem - niektóre z nich są naprawdę oryginalnie zdobione.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się