Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Libbey

Libbey

Firma Libbey znana jest na całym świecie, jako producent doskonałego szkła. Historia tej marki sięga początków XIX wieku. W 1818 Wiliam Drummond Libbey założył w East Cambridge, Massachusetts firmę New England Glass Company. W 1888 roku syn założyciela Edward, postanowił przenieść firmę do Toledo w stanie Ohio, ze względu na spore złoża piasku o wysokiej jakości, które są niezbędne przy produkcji dobrego szkła. W 1892 roku firma oficjalnie zmieniła nazwę na The Libbey Glass Company, pod którą znana jest po dziś dzień

Marka Libbey, to szklanki i kieliszki o najwyższej jakości. Dzięki wieloletniej tradycji firma Libbey osiągnęła rzemieślnicze maksimum, dlatego ich produkty znane są na całym świecie. Technologia produkcji szkła wzbogacona o wiekowe doświadczenie sprawia, że produkty firmy Libbey są niebywale odporne na działanie czynników zewnętrznych.  

Libbey produkuje głównie szklanki oraz kieliszki, które od lat znajdują uznanie na każdym kontynencie. Marka ma w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów, które doskonale nadają się do lokali gastronomicznych, a także do prywatnych, domowych kuchni.

Kieliszki do wina od firmy Libbey charakteryzują się przede wszystkim doskonałą jakością szkła, oraz bardzo oryginalnym kształtem. Dostępne są kieliszki zarówno tradycyjne, jak i te bardziej nietypowe.

Libbey produkuje szklanki, kieliszki, szklane misy, miarki, kieliszki do wina, tumblery.

Jeśli chodzi o cenę, to na produkty marki Libbey pozwolić sobie może każdy, pomimo tego iż jest to towar z najwyższej półki. Szkło od Libbey jest bardzo często spotykane w lokalach, barach, czy pubach, ponieważ jakość szklanek i kieliszków jest bardzo wysoka. 

Produkty od Libbey są nie tylko bardzo przydatne, ale także wyjątkowo estetyczne, dzięki czemu świetnie sprawdzają się także jako element dekoracyjny wnętrz. 

Libbey to jakość, która znana jest od ponad 100 lat.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się