Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Peugeot

Peugeot

Młynki PEUGEOT znane są na całym świecie w branży gastronomicznej. Od ponad 100 lat pojawiają się na stołach w popularnych restauracjach stając się ikoną kuchni francuskiej. Zarówno logo jak i markę częściej kojarzymy z przemysłem motoryzacyjnym, ale to właśnie młynki zadebiutowały wcześniej od ich pierwszych samochodów.

Cała historia ma swój początek w XIX w. a dokładniej w roku 1810, wówczas bracia Jean- Pierre i Jean- Frederic Peugeot założyli odlewnię. Z początku produkowali piły taśmowe, a dwa lata później przekształcili spółkę w Peugeot Freres (Bracia Peugeot). Mniej więcej po 30 latach działalności wyprodukowali swój pierwszy młynek. Od braci Peugeot można było nabyć osobno młynki do pieprzu, soli oraz kawy.

Młynki PEUGEOT wyróżniają się jakością i elegancją. Eksperci zaprojektowali osobny mechanizm mielący dla każdej z przypraw. Na przykład mechanizm mielący pieprz ma spiralny kształt żaren w efekcie tego pieprz lepiej układa się miedzy nimi zapewniając optymalne mielenie. Natomiast młynek do soli poradzi sobie doskonale z grubą solą morską czy kamienną. W skrócie, mieląc młynkiem PEUGEOT, bez wysiłku doprawimy potrawę wydobywając pełny aromat przypraw.

Mechanizm produkuje się z utwardzanej stali nierdzewnej. Materiał ten trwalszy jest od mechanizmów ceramicznych, a ząbki młynka pozostają ostre tak samo przez wiele lat. Marka jest pewna trwałości i niezawodności swoich produktów dlatego PEUGEOT objął mechanizmy młynków wieczystą gwarancją.

Ale wspomniane młynki wyróżniają się nie tylko niezawodnością. Klasyczny design i materiał wykorzystany do produkcji sprawiają że idealnie dopełnią kompozycję stołu. Wybrać możemy spośród młynków z drewna bukowego, akrylu oraz stali nierdzewnej. Ponieważ występują w rozmaitych wariantach kolorystycznych bez problemu dopasujemy młynek do wystroju domowej kuchni, jak i restauracji.

W ofercie sklepu agusto.pl znajdują się wysokiej jakości młynki do soli, pieprzu oraz gałki muszkatołowej marki PEUGEOT, uwzględniając najpopularniejsze linie w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Dodatkowo oferujemy podstawki pod młynki ale również małe przybory barmańskie takie jak otwieracze, korki do wina, coolery itp.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się