Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Obróbka mechaniczna

W zdecydowanej większości obróbka mechaniczna wymaga urządzeń z wysokogatunkowych materiałów takich, jak stal nierdzewna i odporny metal. Tak też jest skonstruowana nasza oferta. I dlatego trafiły do niej najlepsze urządzenia na rynku. Dzięki nim przyrządzanie potraw jest prostsze i szybsze. Producenci tacy jak RM Gastro, RedFox, Hendi, Stalgast gwarantują ich niezawodną jakość i najlepszą funkcjonalność.

Krojenie, siekanie, szatkowanie, mielenie innymi słowy obróbka mechaniczna wymaga specjalistycznych urządzeń. Z jednej strony muszą być one wydajne, z drugiej strony wytrzymałe i niezawodne. Tylko taki bowiem sprzęt ma rację bytu w branży gastronomicznej. Tutaj praca odbywa się wyjątkowo intensywnie i dlatego sprzęt z nietrwałych materiałów zużyje się bardzo szybko.

Filtruj według

Do czynności krojenia i rozdrabniania najlepiej nadają się kutry i szatkownice, krajalnice, a także blendery. Przy zastosowaniu tych maszyn można bardzo szybko wyprodukować duże ilości nawet bardzo pracochłonnych dań jak na przykład, pasztety, rolady, tatary, przeciery i sosy. Po pierwsze ich zadaniem jest obróbka bardzo różnorodnych składników. Służą do przetwarzania składników o różnych konsystencjach i stopniu twardości. Podołają obróbce zarówno żywności suchej jak, i mokrej i płynnej. Radzą sobie z twardymi orzechami i warzywami w masowej ilości.

Po drugie służą do rozdrabniania, mielenia, jak i mieszania. Doskonale siekają warzywa i zioła. Dodatkowo świetnie kroją, mielą i mieszają do idealnej konsystencji mięso i ryby. To rodzaj multifunkcyjnych urządzeń o wysokiej wydajności o doskonałej wydajności. Są nie tylko efektywne, ale też znacząco ułatwiają pracę pracownikom. Przede wszystkim są bezpieczne i zgodne ze standardami higienicznymi. Ponadto ich obsługa jest prosta, a czyszczenie szybkie i nieskomplikowane.

Obróbka mechaniczna to także urządzenia do mieszania (miksowania), formowania np. kotletów i hamburgerów, a także nadziewania. To przede wszystkim miksery uniwersalne o różnych pojemnościach dzieży wraz z kompletem wydajnych przystawek i praktycznymi akcesoriami. To urządzenia o solidnej, sprawdzonej konstrukcji i jak najbardziej wszechstronnym zastosowaniu. Ponadto znajdują się też sprzęty do wstępnej obróbki, czyli obieraczki do ziemniaków i warzyw oraz roboty kuchenne.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się