Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Krajalnice

Współcześnie możemy cieszyć się wieloma udogodnieniami gastronomicznymi, które oferują nam specjalistyczne firmy. Między innymi takim urządzeniem jest krajalnica gastronomiczna, która ma szerokie zastosowanie, bowiem można jej używać do krojenia wielu produktów spożywczych – wędlin, czy serów. Korzystanie z krajalnicy daje nam przede wszystkim możliwości większej precyzji w krojeniu oraz powtarzalności danego wyrobu, która jest wymagana w każdym lokalu usługowym, o ile zależy nam na lojalności klientów, a zależeć powinno. Nie ma nic gorszego w doświadczeniu klienta, od rozczarowania, ponieważ nie dostał tego, czego się spodziewał.

Filtruj według

Krajalnica do wędlin i sera – wysoka jakość i bezpieczeństwo

Krajalnice, które mamy w ofercie charakteryzują się dużą różnorodnością, dzięki temu każdy znajdzie sprzęt odpowiedni dla swojego lokalu, czy sklepu. Musimy się pochwalić, że każda z naszych krajalnic jest stworzona z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają im odporność na wszelkie uszkodzenia. Dodatkowo we wszelkich sprzętach, które posiadają ostrza i którymi łatwo zrobić sobie krzywdę, ważne jest bezpieczeństwo ich użytkowania, dlatego zapewniamy, że wszystkie krajalnice w naszej ofercie są tak skonstruowane, aby zminimalizować wystąpienie jakiegokolwiek wypadku. Mimo wszystko podczas korzystania z nich należy oczywiście zachować szczególną ostrożność.

Cechy szczególne naszych krajalnic gastronomicznych

Krajalnice, które znajdziecie w naszej ofercie są stworzone z wysokiej jakości materiałów, które ułatwiają pracę każdej osoby, która będzie się nimi posługiwać. Nadają się do każdego lokalu gastronomicznego, czy sklepu spożywczego. Zapewnią precyzyjne krojenie wędlin, czy serów, dzięki którym otrzymamy takie plastry danego produktu, jakie konkretnie chcieliśmy. Dodatkowo wszystkie urządzenia, które oferujemy są wyjątkowo trwałe, a ich montaż zajmie Wam chwilę, ponieważ są one zaprojektowane w sposób intuicyjny, co też wpływa na komfort ich użytkowania, a także czyszczenia. Specjalne zabezpieczenia przed ostrzami skutecznie utrudniają możliwość skaleczeń, a gumowe nóżki zapewniają stabilność krajalnic.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się