Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Miksery ręczne / blendery

Niezależnie od potraw, czy deserów, które przyrządzacie w swoim lokalu gastronomicznym, niezbędny Wam będzie blender ręczny. Dzięki niemu praca każdego kucharza stanie się sprawniejsza, a dania, które wychodzą spod jego ręki wejdą na wyższy poziom. Miksery ręczne to urządzenia, które cieszą się dużą popularnością, ze względu na szereg korzyści, jakie wynikają z ich użytkowania.

Oprócz wygody, o której już była mowa wcześniej, blender ręczny charakteryzuje się naprawdę dużą funkcjonalnością. Zawdzięcza to swoim niewielkim rozmiarom oraz mobilności. Nie musicie myśleć o organizowaniu miejsca na swoich blatach gastronomicznych, którego często w kuchni brakuje.

Filtruj według

Nowoczesne blendery gastronomiczne

W naszej ofercie znajdziecie blendery stworzone stricte pod warunki panujące w gastronomii. Urządzenia cechują się wysoką jakością, dużą wydajnością i funkcjonalnością. Raz zakupiony sprzęt będzie Wam służył przez lata. U nas znajdziecie produkty topowych firm, które są połączeniem nowoczesności z wyjątkowym designem. Nie jest to typowe AGD, ponieważ blendery wykonano z wysokojakościowych materiałów, które pozwalają tym urządzeniom na ciągłą pracę. Dzięki staraniom designerskim konstruktorów stanowią również ozdobę każdej kuchni. Dodatkowo, kupując produkty znanych firm, postrzegane jako prestiżowe, to zyskacie przychylność klientów. W momencie, gdy posiadacie kuchnię otwartą w swoim lokalu gastronomicznym, nie wahajcie się nad wyborem bardziej rozpoznawalnego sprzętu. Klienci bardzo szybko wyrabiają sobie opinię na temat danej restauracji, kawiarni, czy cukierni. Urządzenia używane w Waszym lokalu mogą zaważyć o tym, czy klienci do Was wrócą.

Dane techniczne sprzętu, który oferujemy

Każdy blender ręczny w naszej ofercie posiada plastikowy korpus, części robocze wykonane ze stali nierdzewnej oraz ostrza, które są pokryte powłoką tytanową. Dodatkowo znaczna większość z nich jest wyposażona w prostą w obsłudze regulację prędkości, wymienne końcówki, które ułatwiają utrzymanie sprzętu w czystości oraz rozszerzają zakres funkcji blendera. Niektóre z nich można kupić w zestawie plastikowym dzbankiem, który jest pozbawiony Bisfenolu A (BPA), dzięki temu mikrocząstki plastiku nie przenikają do żywności.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się