Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szatkownice

Szatkownica jest sprzętem, bez którego ciężko sobie wyobrazić pracę w lokalu gastronomicznym. Dzięki szatkownicy gastronomicznej, która jest elektryczna, będziemy mogli przede wszystkim szybciej szatkować kapustę, czy inne warzywa, owoce, sery, a nawet mięsa. Dodatkowo taki profesjonalny sprzęt jest bezpieczniejszy i precyzyjniejszy niż własnoręczne obrabianie półproduktów do dań, które serwujemy. W tej kategorii znajdą Państwo różnego rodzaju szatkownice najlepszych producentów z doświadczeniem, z którymi współpracujemy.

Filtruj według

Szatkownice - funkcje

Szatkownica, jak sama nazwa wskazuje, musi szatkować produkty, które się do niej włoży, jednak dzięki wymiennym tarczom można to zrobić na różne sposoby. Możemy przykładowo wiórkować, nadawać kształt plastrów, czy też słupków konkretnemu produktowi. W naszej ofercie posiadamy sprzęty o różnych parametrach, aby każdy z Państwa mógł dopasować je do swoich potrzeb. Niektóre z modeli posiadają nawet do 400 V mocy, co zapewnia szczególną wydajność. Większość z szatkownic posiada podstawowe tarcze do krojenia, jednak jeżeli chcą Państwo podejść do szatkowania bardziej różnorodnie, możecie zaopatrzyć się w dodatkowe tarcze, które również mamy w swojej ofercie.

Najwyższa jakość szatkownic

Szatkownice gastronomiczne, które Państwu oferujemy, są tworzone z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają wysoką wydajność i sprzęt może służyć przez lata. Większość z modeli, które posiadamy w ofercie, ma opływowe kształty, co ma wpływ na utrzymanie urządzenia w czystości. Niektóre szatkownice posiadają asynchroniczne, bezszczotkowe silniki, które są niesamowicie odporne na uszkodzenia i jeszcze bardziej wydajne. Zdecydowana większość ze sprzętu, który oferujemy, posiada zbiorniki ze stali nierdzewnej, która hamuje rozwijanie się drobnoustrojów, jest odporna na korozje i inne uszkodzenia. Wiele z naszych modeli posiada także funkcje stopniowania funkcji prędkości, czy temperatury.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się