Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Termosy

Termosy miło kojarzą się z ciepłymi napojami bądź posiłkami. Z pewnością to podstawa branży gastronomicznej, przede wszystkim zaś cateringowej. Aby serwowana z nich zawartość była naprawdę wartościowa, czyli o odpowiednio wysokiej temperaturze muszą być wysokiej jakości. To oznacza, że firmy produkujące tego typu wyposażenie dysponują odpowiednimi materiałami oraz technologią.

Filtruj według

Termosy gastronomiczne mają za zadanie utrzymać posiłki i napoje przez wiele godzin w cieple. Dlatego producenci podzielili je zgodnie z przeznaczeniem na termosy: konferencyjne, obiadowe, a także transportowe. Ich bogatą gamę zamieściliśmy w ofercie naszego sklepu. To po pierwsze praktyczne i często wykorzystywane termosy konferencyjne. Są one w różnych pojemnościach: od 1 litra do 5 litrów. Produkowane są ze stali nierdzewnej, która ma doskonałe właściwości termoizolacyjne. Ponadto mają wygodne uchwyty i przyciski. Można z nich precyzyjnie nalewać kawę lub herbatę. Zapewniają idealny serwis nie tylko podczas konferencji, ale też na eventach i po prostu wszędzie tam, gdzie serwowanie gorących napojów w innej formie byłoby niemożliwe.

Po drugie oferujemy termosy obiadowe. Podobnie jak konferencyjne one także są ze stali nierdzewnej. Przy ich produkcji zastosowano konstrukcję podwójnych ścianek. To właśnie dzięki nim utrzymują temperaturę nawet do 8 godzin. Dodatkowo możemy wybrać różne opcje pojemności: 10, 15, 20, 30, 25, 50 litrów. Niektóre z termosów są wyposażone w bardzo wygodne kraniki do nalewania. Natomiast, gdy trzeba przewozić duże ilości gotowych posiłków warto używać typowych termosów do transportu. Są one zaprojektowane w taki sposób, żeby ułatwić załadunek dań od przodu. Niektóre rodzaje takich termosów mają opcję jednoczesnego transportu zarówno potraw ciepłych, jak i zimnych. Jest to ogromne ułatwienie podczas organizacji masowych imprez.

Wszystkie rodzaje termosów są dokładnie przemyślane i zaopatrzone w szereg rozwiązań ułatwiających nie tylko serwis, ale też transport. Obsługa gości przebiega szybko i sprawnie. Polecamy szeroką gamę naszych sprawdzonych dostawców: Hendi, Stalgast, RedFox oraz Cambro.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się