Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Pompki do syropów

Pompki do syropów są bardzo wygodnym akcesorium, które pozwala na dokładne odmierzenie ilości syropu. Przy pełnym naciśnięciu pompka odmierzy porcję 5, 10 lub 15 ml. Wielkość porcji zależy od rodzaju pompki jaki wybierzemy. Producenci syropów stworzyli różne akcesoria do butelek, które ułatwiają dozowanie syropu do produkcji drinków lub ciepłych napojów. Często butelki z syropami są ustawione na widoku z tego też powodu, pompki do butelek, projektuje się w taki sposób, aby przykuwać uwagę klienta.

Filtruj według

W ofercie sklepu agusto.pl znajdziecie eleganckie pompki do syropów Monin, które mają różne wielkości dozowania. Poza ilością mililitrów syropu, którego użyjemy do napoju, pompki mają różne przeznaczenie pod względem ich pasowania do butelek. Z tego powodu mamy pompki przeznaczone do butelek szklanych o pojemności 700 ml, jak i do butelek typu PET 1000 ml. Osobnym rodzajem są pompki do sosów. Mają one wydajność 15 ml i są grubsze od pompek do syropów. Wynika to z tego, że sos jest gęsty i aby poprawnie go dozować potrzebujemy wydajniejszej pompki.

Do każdej zakupionej pompki do syropów jest dołączona instrukcja użytkowania oraz czyszczenia. Dbanie o czystość pompki jest istotną sprawą, ponieważ od tego zależy czy pompka odmierzy nam odpowiednią ilość syropu. Każdy barman czy też osoba, która amatorsko miesza napoje wie, jak bardzo istotne jest odpowiednie dozowanie poszczególnych składników. Z tego powodu używanie pompek ułatwia sporządzanie upragnionego drinka.

Pompki do syropów mają bardzo szerokie zastosowanie. Nie tylko doskonale sprawdzą się w barze czy pubie, ale również w kawiarni lub lodziarni. Kawa z zastosowaniem syropu, który odpowiednio podkreśli jej smak, będzie z pewnością przyciągała gości do kawiarni. Natomiast lody, które polejemy sosem o głębokim smaku, będą zachęcały klientów do odwiedzania lodziarni. A wszystko to dzięki doskonałym proporcjom, które osiągniecie stosując pompki do syropów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się