Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Porcelana Steelite

Chociaż klasyczna biała porcelana gastronomiczna cieszy się największym zainteresowaniem w branży restauracyjnej i hotelarskiej, coraz więcej kucharzy serwuje swoje potrawy na porcelanowych talerzach o mniej tradycyjnym wyglądzie. Jeśli szukacie porcelany do swojego lokalu, zachęcamy do zapoznania się z zaletami porcelany Steelite, którą możecie nabyć w naszym sklepie. Dodatkowo wybrane linie porcelany Steelite posiadają gwarancję na wyszczerbienia.

Filtruj według

Gastronomiczna porcelana Steelite – gwarancja wytrzymałości

Wiemy bardzo dobrze, że nasi klienci są bardzo często zainteresowani zamówieniem porcelany gastronomicznej, która jest nie tylko estetyczna, ale także bardzo wytrzymała. Zastawa stołowa w restauracji jest stale narażona na uszkodzenia, dlatego to takie ważne, by wybierać porcelanę gastronomiczną o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Ten warunek spełnia nowoczesna porcelana Steelite, którą możecie zamówić także w naszym sklepie internetowym. Okaże się ona doskonałym wyborem, idealnie dostosowanym do oczekiwań użytkowników. Porcelana Steelite cechuje się wyjątkową trwałością. Jak to możliwe? Chodzi o to, że zawiera ona stosunkowo dużo aluminy, czyli tlenku glinu, który podnosi jej twardość. W praktyce oznacza to, że porcelana Steelite jest mniej podatna na zarysowania oraz obtłuczenia. Na tym jednak nie kończą się walory polecanych naczyń. Porcelana Steelite jest też idealnie gładka. Zerowa porowatość naczyń jest wynikiem dwukrotnego wypalania. Usuwa to wodę z produktu, zwiększając twardość oraz zmniejszając podatność na zaplamienia.

Porcelana Steelite – wysoka jakość i niebanalny design

W naszym sklepie dostępne są m.in. dwie cenione kolekcje porcelany marki Steelite – Craft oraz Scape. Różnią się one stylem i kolorystyką, co zwiększa różnorodność asortymentu a’Gusto. Można nabyć talerze, kubki, miski, salaterki, dzbanki, cukiernice, filiżanki i półmiski. Wszystkie naczynia są wygodne w użytkowaniu i charakteryzują się wysoką estetyką. Staną się nie tylko funkcjonalnymi elementami zastawy stołowej, ale też niebanalną ozdobą lokalu gastronomicznego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naczyń porcelanowych Steelite naszego sklepu i przekonania się o ich walorach.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się