Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
zastosowania
Pakowane po
Szerokość [mm]
Długość [mm]
średnica [mm]
Pojemność ml
wysokość [mm]
Filtruj

Zastawa Zenix

Wszyscy wiemy bardzo dobrze, że wysokiej klasy zastawa gastronomiczna powinna być nie tylko bardzo estetyczna, ale także trwała. Dlaczego? Nie zapominajmy o tym, że naczynia kulinarne są w lokalach gastronomicznych bardzo intensywnie użytkowane. Do tego dochodzi fakt, że używa się ich także w kuchenkach mikrofalowych oraz myje w zmywarkach. Jeśli szukacie wysokiej klasy naczyń, które są bardzo trwałe i atrakcyjne dla oka, zdecydowanie polecamy Wam zastawę stołową Zenix.

Filtruj według

Zastawa Zenix od Arc International

Wysokiej klasy zastawa Zenix to marka francuskiego przedsiębiorstwa Arc International (które oferuje także naczynia Arcoroc). Sama firma Arc International zajmuje się produkcją wysokiej klasy naczyń już od początku XIX wieku. W ofercie francuskiego producenta znajdziecie zastawę stołową, która cechuje się wyjątkową wytrzymałością i modnym designem. Firma stale rozwija swoją ofertę, pracując nad nieustanną poprawą właściwości materiałów, z których produkowane są jej naczynia.

Zastawa Zenix - wytrzymałość i elegancja

Jeżeli szukacie zastawy stołowej, która wyróżnia się już na pierwszy rzut oka swoja elegancją, a poza tym jest naprawdę wyjątkowo wytrzymała, Zenix będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Dzięki innowacyjnej metodzie produkcji naczynia Zenix są idealnie gładkie, a poza tym znacznie bardziej odporne na wstrząsy oraz zarysowania niż zwykła porcelana. Nie musicie obawiać się, że naczynia Zenix zostaną zarysowane w przemysłowych zmywarkach.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się