Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Miksy bazowe Finest Call

Z pewnością w profesjonalnym, doskonale zaopatrzonym barze nie może zabraknąć gotowych od razu do użycia składników. Jednym z takich produktów są miksy koktajlowe oraz miksy bazowe Finest Call. Według barmanów tego typu mieszanki to niesamowita oszczędność czasu. Dysponując nimi mogą się oni skupić na przyrządzeniu perfekcyjnych i w 100% powtarzalnych recepturach napojów. W świetnie prosperującym barze z mnóstwem gości nie zawsze jest bowiem czas na przetwarzanie ziół, owoców lub innych tajemnych dodatków.

Filtruj według

Profesjonalny barman i miksolog często tworzy koktajle i drinki w oparciu o gotowe mieszanki. My zaufaliśmy w tej kwestii amerykańskiemu producentowi. Składa się na to kilka powodów. Przede wszystkim mają idealny skład. Ponadto od początku specjalizował się on w produkcji dla rynku profesjonalnego. Ma o tym doskonałe pojęcie, poparte 20-letnim doświadczeniem. Dlatego miksy bazowe Finest Call to świetny wybór do klubu, baru lub restauracji. W gamie zgromadzonej przez nas w agusto.pl są „żelazne pozycje”. Od razu też widać, że plejada smaków powstała po konsultacji z zawodowymi barmanami i miksologami. Mamy więc wśród nich miks Sweet & Sour z cytryn, limonek oraz syropu cukrowego, który jest bazą wielu znanych drinków i koktajli. Obok niego fantastyczny i bardzo popularny Blue Curacao. No i oczywiście smak wszechczasów, czyli grenadynę.

Sekret tych produktów tkwi w fenomenalnym smaku owoców, bo są one pozyskiwane z najlepszych upraw. Ponadto zbiór odbywa się optymalnym czasie, a produkcja uwzględnia wysokie wymagania dla najlepszego efektu końcowego. Przede wszystkim też cały proces technologiczny korzysta z filtrowanej i bardzo czystej wody. Opakowania są zaprojektowane tak, aby barman mógł szybko nalać zawartość, bo butelki wieńczy praktyczny dozownik. Dodatkowo butelki mają bardzo czytelne duże etykiety.

Według nas nie tylko miksy bazowe Finest Call, ale i pozostałe produkty to jedna z najlepszych propozycji dla profesjonalnych barów. Polecamy je, bo warto pamiętać, o tym, że na dobrą atmosferę w klubie lub barze wpływa wiele czynników. Z pewnością jednak nawet nasz ulubiony barman nie sprosta oczekiwaniom jeśli nie będzie miał dobrze zorganizowanej przestrzeni do pracy. Potrzebne mu będą zarówno przybory i akcesoria oraz kostkarki i wyciskarki. Takie wyposażenie, jak i artkuły spożywcze dla baru oferujemy w naszym sklepie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się