Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Miksy koktajlowe Finest Call

W wielu modnych barach i klubach możemy skosztować nawet najbardziej wyszukanych koktajli i drinków. Bez wątpienia tę możliwość zawdzięczmy rozwojowi sztuki barmańskiej oraz miksologii. Zgodnie z tym trendem do naszych barów zawitały gotowe dodatki barmańskie. Jednym z takich produktów są miksy bazowe oraz miksy koktajlowe Finest Call. Ten właśnie producent specjalizuje się w gotowych komponentach dla gastronomii. Pełen ich wybór proponujemy w naszym sklepie, bo "nasze" syropy, soki i puree owocowe gwarantują perfekcyjny smak napojów.

Filtruj według

Miksy koktajlowe Finest Call to idealny składnik do różnorodnych koktajli takich, jak Mojito, Pina Colada czy Margarita. Na bazie tych „kompozycji” można szybko i łatwo tworzyć nie tylko liczne warianty klasycznych napojów, ale również przyrządzać w iście ekspresowym tempie ulubioną Bloody Mary czy Cosmopolitana. Marka Finest Call działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Zanim owoce trafią na linię produkcyjną przechodzą ścisłą selekcję. Dzięki temu finalnie do butelek trafiają najlepsze i najbardziej dojrzałe owoce. Dlatego tak rewelacyjna jest jakość oraz smak wszystkich produktów.

Warto również podkreślić, że producent dokłada wszelkich starań jeśli chodzi o jakość wody. W tym celu jest ona poddawana dwustopniowej filtracji. Miksy koktajlowe Finest Call mają w składzie tylko naturalne barwniki. Są też w 100% wegańskie. Ponadto nie zawierają glutenu ani laktozy. Świetny skład i wygodna butelka wyróżnia je na tle produktów konkurencji. Barman może bardzo szybko otworzyć opakowanie i precyzyjnie nalać potrzebną ilość, bo butelka jest zakończona jak nalewak. Dodatkowo butelki mają bardzo czytelne etykiety, a przezroczyste ścianki umożliwiają kontrolowanie zapasu potrzebnego miksu.

Z pewnością na sukces baru mają wpływ tak umiejętności barmanów i miksologów, jak i charakter miejsca. Na klimat lokalu składa się wiele cech. Z pewnych powodów niektóre miejsca zyskują „z marszu” miano kultowych, podczas gdy inne mogą o tym tylko pomarzyć. Jak zwykle, tak i w tym przypadku, tajemnica tkwi w szczegółach. Nie da się jednak budować renomy lokalu bez mocnych podstaw. Do takich niewątpliwie należą: dobry projekt technologiczny i kompletne wyposażenie. Wiele przydatnych do baru urządzeń (kostkarki, zmywarki, wyciskarki), jak i akcesoriów (shakery, sitka, coolery) możecie znaleźć na stronie naszego sklepu. Niektóre z nich świetnie sprawdzają się również w domowej sztuce miksowania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się