Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Puree Finest Call

Puree Finest Call to ekspresowa opcja, gdy smak napojów lub deserów chcemy wzbogacić porcją świeżych owoców. Kolorowa i aromatyczna konsystencja zachęca do natychmiastowego skosztowania. To świetny wybór i alternatywa ręcznego wytwarzania pulpy owocowej. Z pewnością jest ona bardzo wartościowa, ale któż miałby tyle czasu na jej pozyskiwanie. O ile taka „owocowa manufaktura” ma rację bytu na użytek domowy, o tyle można o niej zapomnieć w gastronomii. Tutaj zapotrzebowanie jest ogromne i personel nie miałby czasu na pracochłonne czynności. Dlatego do kawiarni i cukierni, restauracji i barów polecamy wyśmienitej jakości gotowe od razu do użycia, pyszne owocowe puree Finest Call.

Filtruj według

Te wybrane przez nas produkty, nie tylko wzbogacają smak deserów i napojów, ale też mają idealne receptury. Za ich jakość ręczy amerykański producent, który wszystkie swoje artykuły spożywcze wytwarza na nowoczesnych liniach produkcyjnych. Zatrudnia też sztab specjalistów od jakości produktu, który dokłada wszelkich starań, abyśmy otrzymali idealne dodatki. Zawierają one tylko naturalne składniki i barwniki. O ich wysokiej jakości i renomie wśród profesjonalnych miksologów i barmanów świadczy certyfikat IBA.

Mamy do wyboru smak owoców mango, owoce leśne czy też egzotyczną marakuję, łącznie aż osiem ciekawych smaków. Producent stworzył nie tylko imponujące bogactwo smaków, ale zadbał również o komfort dozowania. Dlatego wszystkie swoje produkty zapakował w praktyczne i wygodne litrowe butelki. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić pracę na barze lub w deserowni.

Obsługa gości w lokalach gastronomicznych jest złożonym procesem. Poza dobrej jakości sprzętem w profesjonalnym barze potrzebne są właściwe składniki. Ponadto barmani są oceniani przez pryzmat walorów smakowych koktajli i drinków, ale również za krótki czas przygotowania. Jeśli przy tym fundują gościom swojego baru napoje, które również mają rewelacyjny wygląd, to świadczy to o ich wysokim poziomie umiejętności. Pod tym kątem puree Finest Call spisują się rewelacyjnie. To od nich zależy wyrafinowany i bogaty smak koktajli, drinków oraz napojów chłodzących.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się