Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Revol

Revol

Porcelana REVOL to porcelana wysokiej klasy pod względem zarówno wzornictwa, ale też wysokiej jakości. Francuska marka z 250. letnią tradycją jest dziś dystrybułowana w 84. krajach. Każda linia porcelany REVOL ma swój unikalny charakter, ponieważ każdy nowy projekt jest odpowiedzią na aktualne trendy.

Pierre Revol wraz ze swoją żoną Madeleine Carrier założyli firmę REVOL w 1768 roku. Oboje pochodzili z rodzin, które zajmowały się garncarstwem od pokoleń. Połączenie szerokiej wiedzy oraz kapitału dało początek marce, która do dziś zachowuje rodzinne tradycje.

Kluczową cechą porcelany REVOL jest kreatywność i nowatorskie podejście do porcelany wykorzystywanej w gastronomii. Każda z tworzonych linii zaskakuje coraz to ciekawszym wzornictwem. Mimo, że technologia od początku istnienia firmy znacznie się rozwinęła to wiele procesów  wykonywanych jest ręcznie przez rzemieślników. Dzięki temu możemy być pewni, że w czasie produkcji zadbano o każdy szczegół zanim finalny produkt trafi w ręce klienta.

Nie tylko design zasługuje na uwagę w porcelanie REVOL. Jej niska porowatość sprawia, że nie absorbuje tłuszczu, zapachu ani bakterii co gwarantuje, że jest higieniczna i bardzo łatwa w czyszczeniu. A skoro o tym mowa, porcelanę REVOL można  myć w zmywarce. Marka gwarantuje, że swój oryginalny stan zachowa nawet do 3000. cykli w zmywarce. Warto wspomnieć o tym, że za sprawą dużej zawartości kaolinu jest odporna na szok termiczny i wytrzymuje temperaturę od -40 do +300 stopni Celsjusza. Czyli możemy ją zarówno zamrażać jak i wykorzystać do wypiekania.

Porcelana REVOL jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy. Pozwala na podgrzanie żywności w mikrofali bez przegrzania się naczynia. Nie ma również problemu z umieszczeniem jej na grillu typu salamander.

W ofercie agusto.pl znajduje się szeroka gama ciekawych pod względem designu ale także bardzo wytrzymałych i praktycznych naczyń marki REVOL. Wspomniana porcelana bardzo dobrze odnajdzie się w nawet najbardziej wyszukanych kompozycjach kulinarnych i bez wątpienia wpasuje przykuje uwagę każdego.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się