Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Czajniki

W tej kategorii prezentujemy nowoczesne czajniki Smeg łączące w sobie stylowy wygląd i technologię przyjazną użytkownikowi. Korzystanie z nich okazuje się wyjątkowo wygodne. Oferujemy zarówno warianty klasyczne, jak i modele z regulacją temperatury.

Filtruj według

Czajniki Smeg – komfort i bezpieczeństwo

Sprzęty obracają się na podstawie o 360 stopni, wyposażono je w szeroki dzióbek zapobiegający kapaniu, czytelne wskaźniki poziomu wody, stalowe ścianki działające jak termos oraz w system Soft Opening, który pozwala na stopniowe otwarcie pokrywy bez nagłego wydobycia się gorącej pary. Zastosowane w czajnikach Smeg rozwiązania wpływają na komfort użytkowania, jak również na bezpieczeństwo. Zapobiega to ewentualnemu poparzeniu się gorącą wodą lub parą. Uchwyt czajnika jest duży i poręczny. Nadmiar kabla uda się z kolei schować w podstawie. Czajnik elektryczny Smeg wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody, elementy grzewcze ukryto, a także zadbano o stabilność podczas pracy urządzenia.

Czajnik Smeg z regulacją temperatury – wszechstronność, której potrzebujesz

Przygotowanie herbaty lub naparu nie zawsze wymaga zalania liści wrzątkiem. Jest on potrzebny tylko do zaparzenia niektórych napojów. W naszym sklepie można nabyć czajnik Smeg z regulacją temperatury gotowania. Dostępny przedział to od 50 do 100 °C. Dzięki temu z łatwością uda przygotować się idealną herbatę zieloną czy inny ciepły napój wymagający niższej temperatury zaparzania. 

Retro estetyka

Czajniki Smeg to sprzęty wytrzymałe i niezawodne. Ich podstawa jest chromowana, a obudowę urządzeń wykonano z trwałej stali lakierowanej. Każdy czajnik elektryczny Smeg znajdujący się w naszej ofercie został zaprojektowany przez włoskich architektów w stylistyce retro nawiązującej do lat 50. Wysmakowany design sprzętów wyróżnia się minimalizmem i elegancją. Połyskujące powierzchnie zestawiono z intensywnymi lub pastelowymi barwami, uzyskując ciekawy efekt wizualny. Czajnik elektryczny Smeg będzie więc nie tylko praktycznym elementem wyposażenia kuchni, ale też jej gustowną ozdobą.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się