Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Miksery

W ofercie naszego sklepu można znaleźć funkcjonalne miksery planetarne, blendery ręczne i kielichowe. Wszystkie proponowane produkty cechuje wysoka jakość i nieprzeciętna poręczność – ich stosowanie znacznie usprawnia pracę w kuchni.

Włoski styl – miksery SMEG

Miksery Smeg dostępne w tej kategorii zostały zaprojektowane we Włoszech. Ich nowoczesna technologia łączy w sobie elegancję i ergonomiczny design. Staranne wykonanie jest zauważalne w najdrobniejszym detalu. Do stworzenia mikserów użyto wysokogatunkowe materiały gwarantujące trwałość urządzeń. Blendery Smeg są praktyczne i zapewniają niecodzienną wygodę – precyzyjnie rozdrobnią pokarmy oszczędzając Twój czas. Wszystkie sprzęty od włoskiego producenta dostępne w naszym sklepie łatwo się czyści, co okazuje się dodatkowym atutem. Urządzenia Smeg sprawiają, że gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Ich dokładna i szybka praca, a także intuicyjna obsługa to kolejne korzyści wyróżniające je na rynku sprzętu gastronomicznego.

Filtruj według

Miksery planetarne SMEG – innowacyjne i wytrzymałe

Miksery Smeg pracują w oparciu o planetarny ruch głowicy roboczej. Jej prędkość można płynnie dopasować do aktualnych potrzeb, ustawiając pokrętło w odpowiedniej pozycji. Stylowe miksery zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i prostocie ich obsługi. Porty akcesoriów umożliwiają podłączenie mieszadeł jednym ruchem, bez korzystania z dodatkowych narzędzi. Wygodnie podnoszona i opuszczana głowica sprawia, że z łatwością uporasz się z tym zadaniem. Dodatkowo miksery Smeg posiadają zabezpieczenie przeciążeniowe, które chroni silniki przed przegrzaniem lub uszkodzeniem. Co ciekawe, misa z polerowanej stali nierdzewnej pomieści aż 4,8 litra produktów. Urządzenie poradzi sobie nawet z dużą ilością ciasta.

Jeśli potrzebujesz solidnych urządzeń do swojego lokalu albo do prywatnej kuchni, zdecyduj się na blendery i miksery Smeg – sprzęty wyjątkowo trwałe, praktyczne, o oryginalnym designie. Praca z nimi może przynieść wiele satysfakcji – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się