Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Porcelana Fine Dine

Porcelana Fine Dine to jedna z najlepszych propozycji dedykowanych dla gastronomii. Jej różne kolekcje charakteryzują się barwą ciepła, kremową lub białą. Jest to porcelana, która posiada profesjonalną jakość i odpowiednią grubość szkliwa. Brzegi naczyń są wzmocnione co pozwala używać ich w piecach konwekcyjno-parowych i mikrofalówkach.

Filtruj według

Profesjonalna porcelana Fine Dine

Porcelana marki Fine Dine to doskonały wybór dla każdej restauracji, która ceni sobie jakość. Producent stosuje podwójne wypalanie w wysokich temperaturach co zapewnia porcelanie odpowiednią trwałość. Naczynia wykonane są z wysokiej jakości komponentów, które pozbawione są toksycznych składników, jak ołów czy kadm. Została doskonale zachowana proporcja pomiędzy grubością a wagą porcelany co powoduje, że jest ona bardzo praktyczna w użyciu.

Eklektyczna i nowoczesna porcelana Fine Dine w Twojej restauracji

Dzięki wielu kolekcjom zastawę można dobrać do wystroju lokalu. Nowoczesne linie Fine Dine wraz z połączeniem wzornictwa inspirowanego naturą tworzą ciekawe zestawy, które podkreślą wygląd każdej potrawy. Zastosowanie żywych odcieni natury oraz wyselekcjonowanych materiałów sprawią, że każda prezentacja potrawy będzie unikatowa.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się