Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Tekstury

W tej kategorii zgromadziliśmy najlepsze tekstury gastronomiczne do żelifikacji, emulsyfikacji, sferyfikacji, zagęszczenia i tworzenia wielu innych zaskakujących efektów, którymi zachwycisz osoby smakujące serwowane potrawy. Oferowane przez nas produkty unowocześnią Twoją kuchnię i pozwolą uwolnić siłę wyobraźni.

Tekstury – twórz niebanalne dania

Tekstury są powszechnie wykorzystywane w kuchni molekularnej, łączącej metody gastronomiczne i te rodem z naukowych laboratoriów. Ich zastosowanie pozwala na kreowanie niebanalnych dań i tworzenie kompozycji dotąd nieosiągalnych dla klasycznych kucharzy. Produkty udostępnione w naszym sklepie wyróżniają się doskonałą jakością i skutecznym działaniem. Oferujemy wiele rozmaitych rodzajów tekstur. Wszystkie z nich spełniają oczekiwania użytkowników, otwierając nowe możliwości kształtowania form, połączeń smaków i kolorów.

Filtruj według

Tekstury gastronomiczne w naszym sklepie

W ofercie a’Gusto znalazły się tekstury emulsyfikujące, żelifikujące, zaskakujące, sferyfikujące i zagęszczające. Każda z nich pozwoli na uzyskanie innego, intrygującego efektu i stworzenie potraw o niezwykłych właściwościach. Dzięki teksturom emulsyfikującym uzyskasz puszyste preparaty, używając tekstur żelifikujących otrzymasz żele z nieoczywistych składników. Tekstury zaskakujące mają indywidualne, niepowtarzalne struktury i jak sama nazwa wskazuje, pozwalają osiągnąć zaskakujące rezultaty. Tekstury sferyfikujące zamykają płyny w samoistnych kapsułach, a zagęszczające utrzymują elementy zawieszone w cieczy. Wykorzystaj możliwości, jakie oferują Ci produkty proponowane w tej kategorii i zacznij tworzyć spektakularne potrawy, które cieszą wszystkie zmysły i urzekają pomysłowością.

Kuchnia molekularna – niecodzienne, smakowite kreacje

Makaron z zielonej herbaty? Pianka z soku jabłkowego? Majonez cytrynowy? Wszystkie wyjątkowe kompozycje uzyskasz z pomocą naszych produktów. Tekstury oferowane w tej kategorii pozwolą Ci rozwinąć swój twórczy potencjał i za sprawą dań kuchni molekularnej rozpieszczać podniebienia swoich gości.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się