Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Napoje

W ostatnim czasie obserwujemy stale rosnące zainteresowanie kawą. Zyskuje ona nowe oblicze dzięki innemu niż do tej pory podejściu. Przede wszystkim mamy tu na myśli kawy sprowadzane i wypalane przez niewielkie manufaktury kawy. Godne uwagi jest również i to, że w dbałości o zupełnie inną jakość kawy, osoby zajmujące się kawowym biznesem, mają możliwość „kontrolowania” ziarna na każdym etapie. Niejednokrotnie też kontraktują wybrane przez siebie ziarna bezpośrednio na plantacjach. Tak oto na naszych oczach powstaje w Polsce segment kawy, zwanej kawą specialty.

Filtruj według

Równolegle do tych działań, następuje wzbogacenie rodziny produktów związanych z kawą. Dobrym tego przykładem są napoje kawowe i nowości. Całkiem bowiem niedawno w polskich kawiarniach zagościła kawa flat white oraz mniej dotąd znane ristretto. Według nas obie nowości zdobywają sobie coraz większą rzeszę sympatyków.

Obok nich całkiem sporą popularność zaskarbiła sobie również cold brew, czyli kawa macerowana. Takie kawy to typowe napoje na lato. Choć nie tylko. Wiele osób polubiło cold brew ze względu na świetne walory smakowe oraz niezwykle intensywny efekt działania kofeiny. I choć kawę macerowaną, poświęcając trochę czasu, można „wyprodukować” w domu, to z pewnością, warto sięgnąć po gotowy produkt stworzony przez kawowych guru.

Dlatego też, z pełnym przekonaniem, polecamy kawy Cold Brew z manufaktury Etno Cafe. To produkty w 100% naturalne i niezawierające dodatku cukru. Z pewnością warto po nie sięgnąć zawsze, gdy potrzebujemy orzeźwienia, bo w 100 ml zawierają aż do 60,7 mg. W ofercie dostępna jest Cold Brew klasyczna lub smakowa. Jej niewielką butelkę bez problemu możemy zabrać ze sobą.

Zarówno napoje typu cold brew, jak i soki, nektary lub smoothies są zdrową alternatywą napojów gazowanych. Mogą być też świetną bazą do koktajli. Mamy także imponującą gamę, tak klasycznych, jak i nietypowych mieszanek kawy ziarnistej z najlepszych plantacji. Tematyce kawy niezmiennie towarzyszą wszelkie do niej dodatki. Dlatego też postaraliśmy się o ich szeroki wybór. Proponujemy nawet najbardziej wyszukane smaki syropów do kawy. Od klasycznych, przez sezonowe oraz egzotyczne.

Poza artykułami spożywczymi mamy również ekspresy do kawy i wszystko co niezbędne dla kawoszy, czyli akcesoria baristy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się