Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Monin

Dla przypomnienia, w syropach Monin są przede wszystkim składniki pochodzenia naturalnego, bez tłuszczu, jak i bez cukru. Nie odnajdziemy w nich choćby śladu substancji konserwujących. Jeśli zaś chodzi o smak, to jest on niezmiennie najwyższej próby, ewidentnie wyrazisty i podkreślony przez wspaniały kolor. Do gastronomii lub też do stosowania w domu, do napojów, jak i deserów, warto mieć bazę w postaci: syropów i koncentratów, owocowych puree, sosów i baz frappe.

Kiedyś dla rodzimego konsumenta pierwszym skojarzeniem z marką Monin była zapewne kawa, a właściwie serwowane do niej, dodatki w postaci syropów. Wydaje nam się jednak, że w ostatnim czasie marka nie jest już odbierana tylko przez pryzmat swoich flagowych produktów. Dzieje się tak na skutek przemyślanej i stale modyfikowanej strategii rozwoju tej francuskiej potęgi w produkcji syropów.

Filtruj według

Ponadto na przestrzeni lat właściciele Monin wykorzystywali niemal każdą nadarzającą się okazję rynkową do podbicia akcji swej firmy. Opłaciło się to z nawiązką, bo dzisiaj jest to bodajże najlepiej rozpoznawalne logo w branży dodatków spożywczych. A produkty marki pojawiają się w prestiżowych restauracjach i kultowych barach na pięciu kontynentach. O sile marki świadczy nie tylko obecność w gastronomii, ale też bardzo wysoka świadomość nazwy na rynku spożywczym. I choć w tak zwanym międzyczasie pojawiła się niemała konkurencja, firma nadal nie oddaje swojego prymatu. Zapewne w bardzo popularnej dziedzinie syropów smakowych nie ma sobie równych jeśli chodzi o imponujące portfolio. Aktualnie to ni mniej, ni więcej ale 150 najróżniejszych smaków koncentratów oraz syropów. Są wśród zarówno smaki bazowe, owocowe jak i bardzo egzotyczne.

Marka pozostaje bardzo czujna na nowe trendy gastronomiczne i buduje swą siłę w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Ponadto wykorzystuje głównie produkty ekologiczne, jak również lokalne. Dbając o swych konsumentów, produkuje ze zdrowych produktów roślinnych i jest ambasadorem zdrowej diety. Oryginalne i wyraziste smaki zachęcają do licznych wyzwań kulinarnych. Z pewnością warto sięgnąć po nie, aby wzbogacić kawę, "zimową" herbatę lub letni deser.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się