Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Finest Call

Marka Finest Call sięgnęła po najwyższe trofea w dziedzinie napojów koktajlowych dla miksologów i barmanów. Śmiało też można powiedzieć, że twórcy firmy wręcz zawojowali ten specyficzny i raczej hermetyczny rynek. A ponadto produkty sygnowane tą nazwą trafiły do barów na niemal całym świecie. Choć są z gruntu dla profesjonalistów, ich pojawienie się odnotowali także amatorzy miksologii. Nic dziwnego, bo to produkty naprawdę z pierwszej ligi.

Filtruj według

Oczywiste jest, że nie byłoby to możliwe tylko i wyłącznie na skutek przemyślnej strategii wprowadzenia produktów na rynek. Za brandem przemawia niekwestionowana jakość produktów, która „kupiła” profesjonalistów. Potem poszło jak z płatka. Największe autorytety z branży po prostu polecały te rewelacyjne produkty.

Co więcej, równolegle do działań marketingowych producent stale pracował nad ulepszeniem receptur. Udało mu się zaistnieć tak mocno, bo wykorzystał ten czas idealnie i wykreował niesamowicie bogatą, ale też kompletną linię produktów dla profesjonalnych barów. Clou produktu stanowi perfekcyjna wręcz konsystencja, dzięki której koktajle i drinki miksowane z Finest Call po prostu nie mają konkurencji.

Nie można tu jednak nie wspomnieć o pracy, która odbywa się codziennie, tak jak codziennie do przetworzenia dostarczane są wyselekcjonowane składniki. Nad ich wysoką jakością czuwa sztab technologów, który wybiera crème de la crème spośród owoców z najlepszych upraw na całym świecie. To nie tylko najlepsze odmiany owoców, ale i odpowiedni czas ich zbioru jest w tym przypadku decydujący. W taki oto sposób, bazując na najbardziej wartościowych składnikach, firma produkuje najlepsze miksy bazowe i koktajlowe, puree oraz soki.

Ponadto tajemnica sukcesu i wyjątkowego smaku produktów tkwi w ściśle strzeżonej technologii produkcji. Firma szczyci się produkcją z bardzo dobrą jakościowo, dwustopniowo filtrowaną i oczyszczaną wodą. Dodatkowo nieznacznie uchyla rąbka tajemnicy i ujawnia, że technologia ta opiera się na wykorzystaniu delikatnego procesu przetwarzania owoców. Dzięki takim założeniom i metodom produkcji, do charakterystycznych i kolorowych butelek z logo Finest Call, trafia wszystko co najlepsze. Zachowane są naturalne walory smakowe, pozyskane z owoców. My też polubiliśmy te produkty i rekomendujemy je Państwu .

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się