Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Urządzenia gastronomiczne

Wydajne i niezawodne urządzenia gastronomiczne stanowią bazę przygotowania żywności w każdym lokalu gastronomicznym. W zależności od potrzeb i specyfiki świadczonych usług są one bardzo zróżnicowane, po to aby wspomagać szybkie przygotowanie dań jak najlepszej jakości. Oferta tego typu wyposażenia jest bardzo szeroka, bo inne urządzenia gastronomiczne potrzebne są do fast foodu, a inne do restauracji lub kuchni hotelowej.

W związku z tym nasz asortyment tworzą nowoczesne, nieawaryjne i funkcjonalne sprzęty o profilu profesjonalnym. Oferujemy zarówno piece gastronomiczne, jak i sprzęt do obróbki mechanicznej oraz pozostałe sprzęty do obróbki termicznej.

Filtruj według

To przede wszystkim urządzenia gastronomiczne wysokiej jakości, produkowane przez najlepsze firmy takie, jak: RedFox, Convotherm, RM Gastro, Hendi, Stalgast. Taki dobór producentów gwarantuje nie tylko wysoką funkcjonalność, ale też niezawodną jakość.

W zakresie obróbki termicznej prezentujemy piece konwekcyjne i konwekcyjno – parowe, a także trzony kuchenne, taborety i kuchnie. Ponadto oferujemy: piekarniki, rożna, salamandry i kotły, jak również płyty grillowe i grzewcze. W wielu lokalach potrzebne są również specjalistyczne urządzenia do podgrzewania gotowych dań takie jak bemary jezdne lub wolnostojące.

Z takim sprzętem gotowanie przebiega nie tylko szybko, ale i pozwala na zastosowanie nowatorskich technik. Bo przecież sztuka kulinarna, co prawda korzysta w dużej mierze z tradycji, ale też wprowadza nowe trendy. Dlatego producenci ciągle doskonalą urządzenia lub wprowadzają zupełnie nową ich generację.

W naszej ofercie posiadamy także naczynia i przybory kuchenne oraz wszystkie rodzaje sprzętu do obróbki mechanicznej. Mamy więc: roboty kuchenne, blendery, kutry, szatkownice i obieraczki. To trwałe urządzenia o mocnych konstrukcjach, jak i bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Przede wszystkim mają one znaczący wpływ na wydajność pracy przy masowych ilościach artykułów. Zdecydowanie ją też przyspieszają.

W kuchni profesjonalnej o pewnych standardach nie może zabraknąć tego typu specjalistycznego wyposażenia. Aktualnie, tylko profesjonalny zespół kucharzy, dysponujący nowoczesnym sprzętem gastronomicznym, kreuje sukces w gastronomii. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki oferujemy szeroki asortyment specjalistycznych urządzeń, dzięki którym restauracje, pizzerie lub cukiernie mogą zapewnić odpowiednio wysoki standard.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się