Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Pisaki

Pisaki do latte art to produkty inspiracje. To także połączenie sztuki malowania na kawowej cremie lub mlecznej piance z wyjątkowym smakiem. Karmelowe i kakaowe ornamenty wzbogacają smak przyozdobionej w ten sposób kawy. Z pewnością takim smakiem zachwycą się wszyscy, którzy lubią doprawiać kawę na różne sposoby. Przede wszystkim jednak przed pierwszym łykiem warto spojrzeć na ulotne wzory i esy – floresy. Pisaki Monin można kupić do domu, bo ich opakowania i konsystencja sprzyjają szybkiemu opanowaniu sztuki zdobienia. Stosunkowo nieduże (150 ml) opakowania wygodnie układają się w dłoni i łatwo nimi manewrować.

Ponadto aplikacja jest bardzo łatwa, wystarczy otworzyć zakrętkę. Produkty mają konsystencję sosu. Producent zapewnia, że wystarczają aż na 100 wzorów. Opanowanie sztuki rysowania na mlecznej piance to świetna zabawa zwłaszcza, że można opanować ją bardzo szybko. Pisaki przydadzą się również baristom w kawiarniach.

Zanim firma Monin wyprodukowała te dwa gadżety miała już wcześniej doświadczenie z wytwarzaniem sosów do dekorowania deserów. Dzięki temu powstała perfekcyjna receptura o odpowiedniej gęstości i walorach smakowych. Jej idealna konsystencja pozwala na utrzymanie się rysunkom aż przez 20 minut. Monin jest znany w profesjonalnej gastronomii, bo ma dla niej bardzo szeroki asortyment. Jest także rozpoznawalny przez konsumentów. Aby tak było producent na swą renomę pracował ponad 100 lat.

Aktualnie proponuje gamę swoich wyrobów w wielu krajach na całym globie. Stale też modyfikuje receptury swoich wyrobów, tak aby zawierały zdrowe składniki jak najlepszej jakości. W naszym sklepie oferujemy syropy, sosy, koncentraty, a także owocowe puree i bazy frappe. Dzięki nim w ekspresowym tempie można przyrządzić wspaniałe koktajle, oryginalne w smaku kawy i herbaty. Świetnie też komponują się ze smoothies i deserami. Wystarczy sięgnąć po przepis, bo z dodatkami Monin bardzo łatwo można osiągnąć pożądane smaki. Spore pole do popisu mają również domowi barmani. Barek zaopatrzony w syropy lub owocowe puree o podstawowych smakach to gwarantowany sukces przy miksowaniu drinków.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się