Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Blendery

Szukasz niezawodnych sprzętów AGD przeznaczonych do rozdrabniania i miksowania składników? Potrzebujesz urządzeń ułatwiających przygotowanie koktajli, kremów, sosów, smoothies albo mrożonej kawy? W naszym sklepie, z pewnością, znajdziesz zarówno wydajny blender kielichowy, jak i lekki i funkcjonalny blender ręczny.

Blendery ręczne i kielichowe – wszechstronne urządzenia do zadań specjalnych

Sprzęty dostępne w tej kategorii doskonale radzą sobie z cięciem, rozdrabnianiem, miksowaniem, rozgniataniem i ubijaniem. W jednym urządzeniu często mieści się kilka różnych funkcji. W zależności od potrzeb można zdecydować się na kompaktowy blender ręczny z regulacją prędkości – idealny do mniejszej ilości produktów lub większy blender kielichowy, dysponujący dużą mocą i gwarantujący dokładne rozdrobnienie sporych porcji składników.

Filtruj według

Blendery renomowanych marek w sklepie a’Gusto

Oferujemy wyłącznie sprzęty od sprawdzonych producentów, dbających o jakość wykonania, którzy na uwadze mają dobór trwałych materiałów, a także bezpieczeństwo użytkowania urządzeń. Proponujemy blendery gastronomiczne stworzone przez Mixtec American Style Commercial Blenders oraz te zaprojektowane i wykonane przez Smeg. Produkty każdej z firm są niezwykle funkcjonalne, działają precyzyjnie i wydajnie. Zastosowane w nich nowoczesne technologie pozwalają na efektywne blendowanie nawet najtwardszych i najbardziej wymagających składników. Ponadto sprzęty pochodzące z oferty Smeg wyróżniają się, jak widać, unikalnym designem i ciekawą kolorystyką. Oznacza to, że oprócz pełnienia funkcji praktycznych, mogą, bez wątpienia, stać się niebanalnymi ozdobami kuchni jak również baru. Blendery, nade wszystko, okażą się też niezwykle pomocne przy przygotowaniu drinków. Używając ich, bez trudu rozkruszysz lód do orzeźwiających koktajli.

Wygodne w obsłudze sprzęty sprawdzą się w domu lub w lokalu gastronomicznym – w barze, restauracji czy kawiarni. Dzięki nim przygotowywane potrawy i napoje będą powstawały znacznie szybciej. Łatwo uda się uzyskać zamierzoną fakturę czy konsystencję. Blendery ręczne i kielichowe dostępne w naszym sklepie zdecydowanie usprawnią pracę w kuchni. Sprawią też, że będzie ona zdecydowanie wykonywana jeszcze dokładniej. Poznaj nasz asortyment i wybierz blender z potrzebnymi Ci funkcjami. Zapraszamy na zakupy!

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się