Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Cukiernia

Zanim smakowity deser pojawi się na talerzu, niezbędne będą akcesoria cukiernicze potrzebne do jego przyrządzenia. Praktyczne przybory znajdziesz w naszej ofercie! W tej kategorii nie zabrakło też ozdób do deserów.

Piekarnie i cukiernie prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych dekoracjach swoich wyrobów. Ty również możesz sprawić, że niewielkim kosztem na Twoich ciastach, tortach i wypiekach pojawią się niesamowite, słodkie zdobienia. Potrzebne będą Ci do tego przybory cukiernicze, które znajdziesz w naszym sklepie.

Filtruj według

Podstawowe wyposażenie do cukierni

W pracy cukiernika do przygotowania większości wyrobów cukierniczych potrzebne jest kilka podstawowych narzędzi. Nie obejdziemy się bez wałka, trzepaczek, stolnicy i blach. Wyposażenie cukierni musi być wykonane z jak najlepszej jakości materiałów, aby mogło służyć jak najdłużej.

Akcesoria do zdobienia wypieków

Metalowa końcówka cukiernicza płaska wielokrotnego użytku pomoże ozdobić tort szwarcwaldzki i nałożyć krem budyniowy do karpatki. Bardziej misterne dekoracje zrobić możesz z wykorzystaniem pistoletu do kremów ze zmiennymi końcówkami. Nadają się one także do nakładania sosów i rozmaitych owocowych polew.

Formy i maty do ciastek – przygotuj wypieki o dowolnym kształcie!

Z silikonowymi formami do ciastek stworzysz idealne muffinki, pierniki i ciasteczka maślane. Plastyczne tworzywo sprawia, że akcesoria nie odkształcają się pod wpływem intensywnego użytkowania. W zależności od kształtu słodka przekąska pasować będzie do różnych okazji takich jak Święta Bożego Narodzenia czy Walentynki.

Ostrza dla cukierników

Kompletując wyposażenie do cukierni, nie wolno zapomnieć nam o nożu. Odpowiednio ostre ostrze pozwoli na odkrajanie ciasta bez ryzyka jego zniszczenia. Nie pozostawi też okruchów podczas krojenia pieczywa czy biszkoptu. Rączka zapewni z kolei większą wygodę w trakcie wykonywania czynności cukierniczych wymagających szczególnej precyzji. To tylko część z oferowanych przez nas produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą przyborów cukierniczych dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się