Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Lodziarnia

Lodziarnia oraz jej wyposażenie w odpowiedni, profesjonalny sprzęt to kluczowe kwestie przy organizacji tego typu działalności gastronomicznej. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby w naszym asortymencie znalazły się wszystkie niezbędne artykuły. Po pierwsze są to maszyny do lodów. Po drugie kuwety do lodów i syfony do bitej śmietany. Ponadto proponujemy szeroki wybór: gałkownic, porcjonerów oraz pucharki do lodów.

Filtruj według

Maszyna do lodów powinna być wydajna, czyli o odpowiednio dużej mocy silnika, a także najlepszej pojemności. Dlatego warto postawić na urządzenie, które wytwarza różne rodzaje deserów. Mamy tu na myśli klasyczne lody mleczne, sorbety, a także lekkie mrożone jogurty.

Lodziarnia wyposażona w tego typu urządzenie do produkcji lodów przekłada się na zadowolenie wszystkich smakoszy lodowych deserów i jest gwarancją sukcesu. Produkcja lodów zajmuje tylko 90 minut. Poza tym maszyna ma funkcję podtrzymywania temperatury aż do dwóch godzin, a zatem lody zachowują idealną konsystencję.

Kolejne urządzenie to szybkoschładzarka i szybkozamrażarka szokowa niezbędna do zamrażania lodów. Lody, a zwłaszcza lodowe desery dobrze się prezentują w towarzystwie wyśmienitej bitej śmietany. Przy dużej liczbie produkowanych deserów to idealne rozwiązanie, oczywiście obok syfonów do bitej śmietany. Urządzenie jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale też znacząco odciąża personel. Bez wątpienia warto wziąć je pod uwagę. W małych i średnich lokalach doskonale sprawdzą się wygodne tradycyjne syfony do bitej śmietany.

Jeśli lodziarnia będzie oferowała również lody gałkowe jednym z podstawowych elementów wyposażenia będzie witryna chłodząca. Z pewnością byłoby dobrze gdyby komponowała się z pozostałymi meblami w lokalu i wyróżniała się walorami estetycznymi.

Lody, niesamowicie smaczne i pięknie udekorowane, kuszą nie tylko nasze podniebienie, ale też wabią wyglądem. Dlatego ważne, aby były podawane w odpowiedniej oprawie, jaką są szklane pucharki lub kielichy. Szkło powinno być nie tylko estetyczne, ale też trwałe.

Zwłaszcza w sezonie letnim lodziarnia bywa celem rodzinnych spacerów. Według ostatnich danych spożycie lodów w naszym kraju ciągle rośnie. Wielbiciele lodów mogą zatem rozkoszować się ich bogatym asortymentem i najbardziej oryginalnymi smakami.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się