Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Pistolety cukiernicze

Do pewnego poziomu naszych umiejętności kulinarnych do wszelkich dekoracji na słodkich, ale też wytrawnych daniach wystarczą nam dobrej jakości worki cukiernicze. Jednak gdy stajemy się coraz bardziej kreatywni i po prostu szukamy nowych wyzwań warto poszerzyć swoje zasoby akcesoriów o pistolety cukiernicze.

To rzeczywiście jest już wyższy poziom kulinarnych wyzwań. Zwłaszcza, że możemy zacząć od całkiem prostego pistoletu. Takim modelem jest D-3358-01, bo jest tak skonstruowany, że widzimy jak tłok dozuje używaną przez nas masę. Ma on także niewielką pojemność, która wynosi 750 ml. Jest lekki ze względu na to, że do jego produkcji użyto tworzywa. W bardzo prosty sposób możemy złożyć i rozłożyć tubę. Ponadto zadbano o to, aby rączka nie ślizgała się i wykonano ją z antypoślizgowego polipropylenu TPE. Jest bardzo uniwersalny, ponieważ można do niego dokupić zestaw do ciastek. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a świetnie spełnia swoje zadanie.

Filtruj według

W ofercie mamy również większe pistolety cukiernicze o uniwersalnym zastosowaniu tak do cukiernictwa, jak i do cateringu. Są to flagowe modele de Buyer, które działają niezawodnie i mają przemyślaną konstrukcję ze stojakami, po to aby pracować nimi bardzo precyzyjnie.

Pistolet D-3354-52 ma nie tylko dużą bo aż 3,3 l pojemność, ale też stabilną trójnożną podstawę. Może zatem udekorować wiele talerzy, zwłaszcza, że jest zaprojektowany do takiej właśnie szybkiej pracy. Sprawdza się przy dekorowaniu jajek majonezem, lub też wyszukanym nadziewaniu czekoladek likierem. Wszystkie jego części zostały wykonane ze stali nierdzewnej o najwyższych parametrach, czyli stali 18/10. Nadają się więc do mycia w zmywarce. Należy pamiętać, że tego typu urządzenia powinny być jak najbardziej szczelne, a to urządzenie jest szczelne w 100%.

Jeśli mamy do dekorowania dużą ilość talerzy i zależy nam na czasie wówczas najlepsze będą pistolety cukiernicze ze stabilną podstawą, ale o mniejszej pojemności, takie jak model D-3353-00. Pomieści on 0,8 l sosu lub kremu.

Podsumowując ten krótki przewodnik zwracamy uwagę na fakt, że wszystkie powyższe pistolety cukiernicze są bardzo uniwersalne i pochodzą od sprawdzonych producentów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się