Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Worki cukiernicze

Gdybyśmy się uparli to najprostsze worki cukiernicze moglibyśmy wykonać sami. Rodzi się jednak pytanie czy to jest warte zachodu jeśli mamy możliwość wyboru profesjonalnych akcesoriów. Naszym zdaniem nie. Nie warto też posługiwać się przypadkowo kupionymi i raczej z tego też względu jednorazowymi zestawami ni to szpryc, ni to strzykawek cukierniczych. W naszej ofercie zadbaliśmy o szeroką gamę worków de Buyer.

Filtruj według

Są one ekologiczne, bo są przeznaczone do wielokrotnego użytku. Te właśnie bawełniane akcesoria wykazują się dużą elastycznością, która fantastycznie ułatwia precyzyjne dekorowanie. Ponadto ich powierzchnia na zewnątrz jest chropowata dla lepszej precyzji, a wewnątrz gładka, aby przyspieszyć dozowanie masy. Co więcej bawełna jest zaopatrzona w specjalną powłokę, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała. Pełna gama to worki o długości od 25 aż do 60 cm. Jest zatem w czym wybierać. Pielęgnacja takiego worka nie zajmuje wiele czasu, gdyż wystarczy go umyć w ciepłej wodzie. Po tej nieskomplikowanej czynności worek wystarczy wysuszyć, po to, aby był gotowy do następnej aplikacji.

Innym rodzajem są worki cukiernicze z silikonu, jak np. D-4347-35. One także nadają się do wielokrotnego użytkowania. Podobnie jak worki z bawełny mają śliskie wnętrze w celu łatwiejszego wyciskania. Dodatkowo są odporne na wysokie temperatury. Można ich używać, bez najmniejszych obaw, w temperaturze do 60 °C.

Czasem możemy również skorzystać z jednorazowych worków z polietylenu, takich jak D-4348-40. Należy pamiętać , że są one odporne na temperaturę 70 C°.

Gdy już zaopatrzyliśmy się w odpowiednie worki cukiernicze dobrze byłoby pomyśleć o ich utrzymaniu w jak najbardziej należytym porządku. Tutaj pomocne będą dwojakie rozwiązania. Po pierwsze niewielkich rozmiarów stojak na worki – T-83-002. Po drugie wieszak na worki i końcówki – T-53-001. Ten ostatni model zajmuje więcej miejsca, ale za to porządkuje nie tylko worki, ale też całą gamę końcówek do nich. Ma bowiem 4 haki na worki i aż 31 haczyków na końcówki. W stojaku umieścimy worki i tylko 8 końcówek. Poszukiwania odpowiedniej końcówki od tej pory nie będą nam się zdarzały.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się