Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Końcówki cukiernicze

Wymyślne ornamenty, kwiaty i inne skomplikowane formy coraz częściej pojawiają się na tortach i ciastach. Co więcej często powstają w zaciszu domowej kuchni. Jeśli macie takie ukryte talenty cukiernicze zapewne znacie też najnowsze trendy w zdobieniach i posiadacie całkiem spory zasób akcesoriów cukierniczych. Czy nie pominęliście niczego, bo ich lista może być całkiem spora. Począwszy od form i blach, poprzez różnorodne ranty, a na łopatkach do tortu skończywszy. Do dekoracji mamy co najmniej kilka akcesoriów, takich jak worki cukiernicze lub pistolety, ale zawsze przydatne są tradycyjne końcówki cukiernicze.

Filtruj według

Są one uniwersalne i pasują do standardowych worków. Ich zastosowanie to genialny patent. Wystarczy przymocować końcówkę do worka. Następnie napełnić worek kremem, po czym ścisnąć worek unosząc go do góry i już mamy element dekoracyjnej układanki. W nasze końcówki cukiernicze zaopatrzyliśmy się u sprawdzonego producenta, a na takie miano z pewnością zasługuje de Buyer.

Dlaczego tak właśnie uważamy?

To know – how poparty tradycją i zrozumieniem kultury kulinarnej, oparty przede wszystkim na znanych z solidności materiałów. Ponadto łączy nowoczesne technologie, a także tworzywa tak, aby były spójne z trendami współczesnej gastronomii i cukiernictwa. Dlatego nawet tak drobne elementy, jak końcówki cukiernicze są tutaj dopracowane w najmniejszych szczegółach. Całą gamę stworzono we współpracy z najlepszymi cukiernikami, tak aby nie zabrakło żadnego kształtu ani wielkości. Są więc końcówki płaskie i okrągłe. Zwłaszcza te ostatnie oferują bogactwo wzorów o średnicy od całkiem małej, bo 0,2 cm, do całkiem sporej, bo aż 2,4 cm. Poza tym jest tu feeria końcówek w kształcie gwiazdek. Po pierwsze pięcioramienne, po drugie bardzo bogate, aż dziewięcioramienne. Na dodatek każdy rodzaj w przekroju różnych wielkości.

Wszystkie końcówki cukiernicze de Buyer powstały ze stali nierdzewnej 18/10, po to by nie niszczyły się przy intensywnym użytkowaniu. Ponadto taki materiał oznacza możliwość mycia w zmywarce, a my nie musimy tracić czasu na czyszczenie tak drobnych akcesoriów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się