Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Patery na ciasto

Wykonanie ciast i wszelkich innych rodzajów słodkości należą raczej do pracochłonnych zadań. Tym bardziej warto je wyeksponować. Atrakcyjne walory naszych smakołyków najlepiej wydobędą odpowiednie patery na ciasto. Jedne z nich będą bardziej odpowiednie na kameralny podwieczorek, inne zaś na rodzinne przyjęcie. Warto tutaj wspomnieć, że w naszej ofercie mamy też profesjonalne patery na ciasto, które nie zajmą wiele miejsca i posłużą do serwowania większej ilości pysznych wypieków. Pośród nich są patery ze szkła, łupka i melaminy.

Filtruj według

Według nas bardzo praktyczne są patery z melaminy (T-27-028). Są one nie tylko lekkie, ale także wytrzymałe i podołają dużym obciążeniom. Bez problemu umieścimy na nich sporą ilość ciasta lub ciastek, a ponieważ mają nóżkę deser będzie pięknie wyglądał na stole. Taka jak ta patera jest odporna na temperatury od -50°C do +80°C. Należy pamiętać, że temperatura +80°C może oddziaływać nie dłużej niż 15 minut.

Dla większej ilości gości bardzo przydatna będzie patera pięciostopniowa T-70-105. Ma ona, aż pięć talerzy do ekspozycji i dodatkową zaletę: możną ją rozłożyć dzięki czemu nie zajmie nam miejsca. To świetne rozwiązanie do niedużej kawiarni lub cukierni.

W ostatnim czasie furorę robią patery na ciasto z łupka. Takie jak nasza o kodzie APS-00975. Co warte podkreślenia powstała ona z naturalnego kamienia, czyli łupka. Dodatkowo ma obrotową nóżkę, bardzo więc ułatwia serwowanie. Taki sposób ekspozycji to nie tylko oryginalność, ale i funkcjonalność, bo łupek ma zdolności chłodzenia lub utrzymywania ciepła. Patera jest odporna na mrożenie, bez problemu można więc na niej podać lodową roladę. Podobne właściwości do tej mają etażery składające się z trzech poziomów APS-00960. Czarny kolor łupka dodatkowo wydobywa walory wizualne słodkich przysmaków. Należy pamiętać, aby takiej patery nie myć w zmywarce.

Standardowe patery na ciasto są szklane. Nie są one nowością, ale są bardzo stabilne i funkcjonalne. Możemy je łatwo umyć, a dodatkową zaletą jest obrotowa nóżka ze stali APS-00444. 

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się