Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Akcesoria cukiernicze

Jeśli Waszą pasją są wypieki pysznych słodkości warto rozwijać tę dziedzinę i zgłębiać nie tylko tajniki ich pieczenia, ale też dekorowania. Zwłaszcza, że  torty i desery są bardzo wdzięcznym materiałem do dekorowania. Czasem jednak na tym właśnie etapie może nam zabraknąć po pierwsze cierpliwości, a po drugie także kreatywności. Nic w tym dziwnego, a wiemy to od zaprzyjaźnionych Mistrzów cukierniczego rzemiosła, że sztuka dekorowania jest osobną całkiem prężnie rozwijającą się dziedziną. Wy także możecie się w nią zagłębić, zwłaszcza, że w akcesoria cukiernicze można zaopatrzyć się bez trudu.

Filtruj według

Jeśli już mamy gotowy tort czas zająć się nim tak, by powstał tort jak malowany nie tylko w przenośni, ale dosłownie. Ze względu na boom w słodkiej branży będziemy mieli w czym wybierać. Niektóre z nich są bardzo proste w użyciu i jednocześnie bardzo skuteczne. Takie właśnie są zestawy łyżek do malowania dekoracji nie tylko z karmelu lub lukru, ale także z puree lub słodkich sosów. Jak niemal wszystkie nasze akcesoria cukiernicze one także są z odpornej stali nierdzewnej. Z pewnością nie odkształcą się, ponieważ ten rodzaj stali jest odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Ponadto nie są podatne na korozję. W zestawie są dwie łyżki. Jedna większa i druga nieco mniejsza dla elementów wymagających większej precyzji. Łyżki mają wygodne i odpowiednio smukłe uchwyty, abyśmy mogli bardzo zręcznie nimi manipulować. Opanowanie sztuki malowania łyżkami wymaga zręczności i cierpliwości, ale efekt jest piorunujący.

Zanim więc zdecydujemy się na aerograf potrenujmy tymi „stalowymi pędzlami”. Efekty są naprawdę zaskakujące, a praca przy dekorowaniu jest świetnym relaksem. Do dekoracji mogą się przydać także inne akcesoria cukiernicze takie jak choćby wszelkiego rodzaju szpatuły i skrobki, worki cukiernicze, jak również wycinarki. Ze względu na bardzo ciekawy kształt i ostrość z tymi ostatnimi ozdobimy bardzo szybko nawet duże wypieki. Gdy się zdarzy, tak że zabraknie nam weny zawsze możemy uciec się do sprawdzonych sposobów i zrobić naturalne dekoracje z kwiatowych kompozycji. Posypane złotym lub też srebrnym brokatem uratują nasz cukierniczy honor.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się