Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Nalewaki

Poza piękną zastawą stołową i szkłem warto mieć w domu akcesoria barowe takie jak shakery, mieszadełka lub nalewaki. Zwłaszcza te ostatnie są bardzo przydatne, gdy zapraszamy wielu gości. W profesjonalnym barze są podstawą. Zwłaszcza gdy podczas eventu na większą skalę musimy szybko obsługiwać gości.

Jak działają? W najprostszej wersji wykorzystywane są jako rodzaj lejka, po to aby zapobiec rozlewaniu alkoholu.

Filtruj według

Tutaj mamy na myśli głównie nalewaki plastikowe z lamelowym korkiem, który uszczelnia szyjkę butelki w różnych kolorach dla ujednolicenia nalewanych składników. Nasza propozycja to wybór spośród kolorów: czerwonego, zielonego lub też białego. Ten ostatni ma kod T-38600.

Jeśli potrzebujemy kontrolować ilość nalewanego płynu zwykłe plastikowe nalewaki niekoniecznie się sprawdzą. Wówczas lepiej zaopatrzyć się w bardziej precyzyjne gadżety barowe jak np. nalewak stalowy T-TB01. W celu osiągnięcia precyzji, a także do idealnego porcjowania zaprojektowano bardzo inteligentny barowy gadżet, a mianowicie stalowy nalewak z perfekcyjną regulacją przepływu i o luksusowym wyglądzie (BPR-SOL). Warto nadmienić, że nalewaki stalowe mogą być eksploatowane o wiele dłużej. Są również łatwe w utrzymaniu czystości.

Inną propozycją mogą być także nalewaki z opcjami szybkości nalewania. Po pierwsze jest to opcja średniej szybkości przepływu, tak, jak w produkcie BPR-010. Po drugie jest to opcja dużej szybkości przepływu, tak, jak w produkcie BPR-007.

Jeśli natomiast zależy nam nie tylko na precyzyjnym nalewaniu alkoholi, ale też na jego odmierzaniu wówczas najlepszym rozwiązaniem będą nalewaki – porcjomierze. Wśród nich mamy trzy różne pojemności: 20, 40 i 50 ml. Warto pamiętać o tym co jest istotne w dobrych nalewakach, czyli o tym na ile dobrze dopasowują się do gwintu i czy łatwo je zainstalować jak również zdjąć z butelki.

Naszym zdaniem najlepiej radzą sobie z tym nalewaki stalowe, które zapewniają równomierny przepływ. Z pewnością też takie, które po prostu nie przeciekają.

Na koniec jeszcze krótko o dwóch gadżetach. Pierwszy z nich to bardzo praktyczny nalewak i korek do butelki w jednym – BPR-006. Drugi zaś to precyzyjny stalowy nalewak, który można umieścić na butelce z oliwą, po to aby nie przesadzić z ilością nawet tak zdrowego, ale jednak tłuszczu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się