Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Dekoracje barmańskie

Nie od dziś wiadomo, że zarówno dania jak i drinki wymagają odpowiedniej oprawy. Do restauracji, a także do baru udajemy się bowiem nie tylko po to, aby po prostu skonsumować dania i napoje, ale również po doznania estetyczne. Dlatego też restauratorzy tak bardzo dbają o szczególną atmosferę jak i jakość obsługi i sposób podania.

Z tych też powodów w restauracji dania serwowane są na eleganckiej zastawie stołowej. Można to też odnieść do wyposażenia baru, bo klientom nie jest obojętne w jakim miejscu spędzają czas. Z tego też względu nie tylko szkło, ale też dekoracje barmańskie odgrywają tak ważną rolę.

Filtruj według

Według nas najlepiej podzielić je na dekoracje, które uatrakcyjniają picie drinków, takie jak papierowe lub stalowe rurki oraz na typowe dekoracje barmańskie służące do ozdoby. Wśród tych ostatnich dominują kultowe parasolki do wszelkiego typu koktajli i napojów. Te oferowane przez nas są oczywiście z papieru. Można je kupić w zestawie zmiksowanych kolorowych mini - parasolek o kodzie FF-10062. Zestaw zawiera 144 sztuki.

Zamiast parasolek polecamy również egzotyczne i kolorowe papugi – zestaw o kodzie FF-16780-6. W opakowaniu jest 100 ozdób.

Zgodnie z trendami zero waste i ekologią namawiamy do odejścia od klasycznych plastikowych słomek lub rurek. W to miejsce proponujemy równie atrakcyjne dekoracje barmańskie, jakimi są słomki papierowe oraz słomki stalowe. W przypadku słomek papierowych można wybrać słomki w mono kolorach takie jak: szare (FF-1408S), czarne (FF-1408K), naturalne (FF-1408P). Jeśli zaś chodzi o słomki z deseniem mamy ich całe mnóstwo. Od wzorów florystycznych takich, jak słomki o kodzie FF-2108FW LUB FF-2108FB, po marynistyczne o kodzie FF-25CM lub też bambusowe – FF-2108BB.

Obecnie bardzo pożądane w barach są eko – friendly rurki stalowe, dlatego że są wielokrotnego użycia. Nasze rurki stalowe są z najwyższej jakości stali 18/10. W opakowaniu składającym się z 4 rurek dodatkowo umieściliśmy sprytny gadżet do szybkiego mycia, czyli specjalnie w wyprofilowany i przez to bardzo skuteczny czyścik (BPR-S04).

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się