Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wiaderka i misy do szampana

Wiaderka i misy do szampana idealnie rozwiązują kwestię utrzymania właściwej temperatury serwowania obu tych trunków. Enologia, czyli nauka poświęcona w całości kulturze wina zawiera między innymi ścisłe wskazania co do temperatury dla poszczególnych rodzajów wina.

Tak więc, poza drobnymi wyjątkami standardowo wina musujące powinno się serwować w temperaturze od 7 – do 10 °C. Natomiast dla wina białego optymalna jest temperatura 10 - 11°C. Zaś co do win czerwonych przyjmuje się zasadę serwowania go po prostu w temperaturze pokojowej.

Filtruj według

Przy tak dużej wadze odpowiedniej temperatury wiaderka i misy do szampana są wręcz niezbędne, aby w pełni smakować bukiet wina. I o ile nie zawsze mamy miejsce na lodówkę do wina, o tyle, gdy już zdefiniujemy nasze potrzeby zaopatrzenie się w cooler jest niezwykle proste. Bardzo często nasz wybór pada na wysokopolerowane wiaderka i misy do szampana ze stali 18/10. Dzieje się tak ze względu na ich niepodważalny i jednocześnie bardzo elegancki wygląd.

Pośród naszych produktów proponujemy wiaderka BarEq, takie jak T-101W lub też T-G02W. Oba nie tylko świetnie chłodzą, ale też mają odpowiednią, a przy tym niezwykle wytworną prezencję. Jeśli zaś chodzi o ofertę mis proponujemy okazałe misy do szampana, mieszczące z powodzeniem kilka butelek naraz. Ich materiał, czyli wysokopolerowana stal 18/10 nie pozostawia żadnych wątpliwości co do rewelacyjnej jakości.

Gdy nie zależy nam na tak dostojnym charakterze serwisu wówczas warto pomyśleć również o nieco nowocześniejszym wydaniu, czyli coolerach z polistyrenu (BPR-2001-005). Ich wyrazista forma prezentuje się perfekcyjnie. Ponadto są lekkie i po umieszczeniu w nich lodu są gotowe do procesu chłodzenia.

Co do pikników i uroczych garden party, tak lubianych przez wszystkich od pierwszych ciepłych dni. Najłatwiej skorzystać wtedy z prostego i sprawdzonego rozwiązania, jakim jest niewątpliwie prosta i bezpieczna w transporcie torebka FF-902.

Na koniec słów kilka o dodatkowych akcesoriach, czyli podstawach pod wiaderka i misy do szampana lub bardzo wygodnych uchwytach do coolerów. One także są z trwałej wysokopolerowanej stali nierdzewnej 18/10 dla podkreślenia wysokich walorów smakowych podawanych przez nas trunków.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się