Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Pojemniki na lód

Kostki lodu, jak wiadomo, są nieodzownym składnikiem wielu nawet najbardziej oryginalnych drinków. Dlatego też pojemniki na lód to must have w każdym profesjonalnym, ale także domowym barze. I zwłaszcza gdy spodziewamy się dużej ilości gości warto je mieć dosłownie na wyciągnięcie ręki, czyli umieszczone w pojemnikach o dobrych właściwościach termoizolacyjnych.

Pojemniki na lód nie tylko zapewniają odpowiednią temperaturę, ale też dobrze organizują pracę barmana. Ponadto można ich użyć nie tylko w stacjonarnym barze, ale też na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych i cateringowych, gdyż charakteryzują się świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Należy pamiętać, że działają one na zasadzie termosu utrzymującego niską temperaturę przez długi czas.

Filtruj według

W naszej ofercie mamy ich różne rodzaje, aby każdy mógł wybrać najbardziej odpowiedni do swojego, mniej lub bardziej, profesjonalnego baru. Stąd też ich zróżnicowane wielkości i rodzaje materiałów, z których je wykonano. Jest więc wersja z wysokopolerowanej stali 18/10 z pokrywką i wkładem z tworzywa, taka jak pojemnik AB-520, ale jest też wersja mniej ekskluzywna, czyli pojemnik T-1001-01 z pokrywką i wygodnym uchwytem z tworzywa, jak również z takim samym wkładem.

Z pewnością pierwsza propozycja idealnie nadaje się do wyeksponowania na barze w widocznym miejscu i będzie podkreślała jego ekskluzywny charakter. Natomiast druga jest bardzo przystępna cenowo i poprawnie wywiązuje się ze swego pierwotnego zadania, czyli chłodzenia kostek lodu, po to aby napoje były zimne i orzeźwiające.

Naszym zdaniem warto również zaopatrzyć bar w typowe, profesjonalne pojemniki na lód, czyli z odpowiednio dużą pojemnością. Mamy tu na myśli pojemnik BPR-0010, który pomieści aż 8 litrów lodu. Gdyby ta ilość była zbyt duża wówczas warto sięgnąć po pojemnik BPR-0400 mieszczący 4 litry lodowych kostek.

Dla znawców tematów wyposażenia baru mamy niesztampowe pojemniki na lód, a mianowicie mosiężną formę do lodu, taką jak BPR-M01. Daje ona możliwość nie tylko wykreowania, ale również przechowywania dużej lodowej kuli, po to aby zachwycić spektakularnym drinkiem. Ten mosiężny gadżet to istna perełka. Z pewnością zachwyci bywalców baru.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się