Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Pojemniki na lód

Kostki lodu, jak wiadomo, są nieodzownym składnikiem wielu nawet najbardziej oryginalnych drinków. Dlatego też pojemniki na lód to must have w każdym profesjonalnym, ale także domowym barze. I zwłaszcza gdy spodziewamy się dużej ilości gości warto je mieć dosłownie na wyciągnięcie ręki, czyli umieszczone w pojemnikach o dobrych właściwościach termoizolacyjnych.

Pojemniki na lód nie tylko zapewniają odpowiednią temperaturę, ale też dobrze organizują pracę barmana. Ponadto można ich użyć nie tylko w stacjonarnym barze, ale też na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych i cateringowych, gdyż charakteryzują się świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Należy pamiętać, że działają one na zasadzie termosu utrzymującego niską temperaturę przez długi czas.

Filtruj według

W naszej ofercie mamy ich różne rodzaje, aby każdy mógł wybrać najbardziej odpowiedni do swojego, mniej lub bardziej, profesjonalnego baru. Stąd też ich zróżnicowane wielkości i rodzaje materiałów, z których je wykonano. Jest więc wersja z wysokopolerowanej stali 18/10 z pokrywką i wkładem z tworzywa, taka jak pojemnik AB-520, ale jest też wersja mniej ekskluzywna, czyli pojemnik T-1001-01 z pokrywką i wygodnym uchwytem z tworzywa, jak również z takim samym wkładem.

Z pewnością pierwsza propozycja idealnie nadaje się do wyeksponowania na barze w widocznym miejscu i będzie podkreślała jego ekskluzywny charakter. Natomiast druga jest bardzo przystępna cenowo i poprawnie wywiązuje się ze swego pierwotnego zadania, czyli chłodzenia kostek lodu, po to aby napoje były zimne i orzeźwiające.

Naszym zdaniem warto również zaopatrzyć bar w typowe, profesjonalne pojemniki na lód, czyli z odpowiednio dużą pojemnością. Mamy tu na myśli pojemnik BPR-0010, który pomieści aż 8 litrów lodu. Gdyby ta ilość była zbyt duża wówczas warto sięgnąć po pojemnik BPR-0400 mieszczący 4 litry lodowych kostek.

Dla znawców tematów wyposażenia baru mamy niesztampowe pojemniki na lód, a mianowicie mosiężną formę do lodu, taką jak BPR-M01. Daje ona możliwość nie tylko wykreowania, ale również przechowywania dużej lodowej kuli, po to aby zachwycić spektakularnym drinkiem. Ten mosiężny gadżet to istna perełka. Z pewnością zachwyci bywalców baru.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się