Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wyciskarki do cytrusów

Czasem nadmiar może powodować, że trudno nam podjąć decyzję przy wyborze nawet prostych gadżetów. Tak też jest w przypadku, gdy mielibyśmy zdecydować, które wyciskarki do cytrusów okażą się najbardziej funkcjonalne. W naszym klimacie cytrusy są bardzo atrakcyjne, bo to dzięki nim dbamy o naszą witalność. Sok pomarańczowy jest wszak synonimem zdrowego wyglądu i zdrowia. Przede wszystkim warto przemyśleć czy mają to być wyciskarki do cytrusów manualne, czy też elektryczne.

Filtruj według

Z pewnością jeśli zależy nam na wydajności i szybkości wytwarzania soków warto rozważyć zakup wyciskarki do cytrusów DY-PA001 firmy Dynamic. To urządzenie generuje 1500 obrotów na minutę przy bardzo cichej pracy silnika, a sam silnik jest bardzo odporny. Ponadto jest ono wykonane z tworzywa bezpiecznego w kontakcie z żywnością, jak również jest szybkie i łatwe jeśli chodzi o utrzymanie czystości.

Co do innych rodzajów, mamy tutaj do zaoferowania standardowe wyciskarki do cytrusów takie, jak choćby z tworzywa lub w kombinacji z tworzywa i aluminium.

Pierwsze to modele BaReq:T-TB18Y lub T-TB18B. Drugie zaś to model BPR-11006. Co prawda różnią się one nieco wyglądem i rodzajem materiału, ale mają też wiele cech wspólnych, takich choćby jak bardzo przystępna cena. Ponadto ich konstrukcja nie brudzi rąk podczas pracy i działają one dość szybko. Mają też wielką zaletę, a mianowicie możliwość mycia w zmywarce.

W odróżnieniu od nich wyciskarka T-12002 jest z bardzo dobrej jakościowo stali, czyli stali 18/10 i jest przeznaczona do cytrusów różnej wielkości. W przypadku modeli poprzednich nie zawsze umieścimy w nich większe owoce. Podobnie jak modele z tworzywa ją również możemy myć w zmywarce.

Nam osobiście najbardziej atrakcyjna, spośród wszystkich, wydaje się wyciskarka na statywie T-WNAC, bo poza funkcjonalnością to po prostu piękny przedmiot i przez cały sezon na cytrusy może stać na kuchennym blacie. Ponadto jest niezwykle odporna, ponieważ wyprodukowano ją ze stali nierdzewnej 18/10. Pora na podsumowanie: do użytku domowego wystarczą manualne wyciskarki do cytrusów, podczas gdy w gastronomii byłoby dobrze korzystać z wyciskarki elektrycznej.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się