Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Akcesoria barmańskie

Barowy niezbędnik bardzo często tworzą proste, ale solidnie wykonane akcesoria barmańskie. Tak jest prawdą, że jest ich całkiem sporo i niewtajemniczonym mogą wydawać się zlepkiem nieco przypadkowych gadżetów. Nic bardziej mylnego, bo nawet w przypadku niepokaźnej stalowej pincety trudno byłoby zastąpić ją czymś równie precyzyjnym.

Postaraliśmy się o to, aby nasze akcesoria barmańskie były wykonane z najlepszych i najbardziej funkcjonalnych materiałów, dzięki czemu będą o wiele trwalsze i nie tylko przyczynią się do szybkiej obsługi, ale zbudują tak ważny w gastronomii klimat profesjonalnego baru.

Filtruj według

Należy bowiem pamiętać o tym, że praca w przyćmionym świetle baru to nie tylko przyjemność, ale naprawdę wytężony wysiłek pod presją czasu. Wówczas nietrudno coś upuścić i niestety narazić się na stratę, stąd też im trwalsze akcesoria barmańskie tym dłuższe rokowania ich długiej eksploatacji.

W co zatem warto wyposażyć bar?

Podpowiadamy, że dobrze byłoby oczywiście zbudować bar bazując na profesjonalnym projekcie, bo akcesoria barmańskie to tylko jego uzupełnienie. Stąd też na pierwszy rzut oka wydawać się może, że nie wszystkie z nich są konieczne. Jednak nie sposób się bez nich obejść. Co zatem powinno obowiązkowo pojawić się na barowym blacie? Z pewnością powinny znaleźć się tu maty barmańskie z tworzywa o standardowych wymiarach, w dwóch podstawowych kształtach podłużnym lub kwadratowym, w zależności od ilości miejsca na naszym barze.

My rekomendujemy podłużne maty barowe z tworzywa, takie jak np. T-TB08 lub kwadratowe z kauczuku takie, jak T-BMQ. Oprócz mat bardzo dobrze pracę barmana organizuje pomocnik barmański, czyli bar caddy, taki, jak np. T-132-11. To dzięki niemu barman nie traci czasu na poszukiwania rurek lub dekoracji w momencie podawania napojów. Wygodne przegródki zawsze pilnują porządku.

Ponadto w barze muszą znaleźć się dyspensery barmańskie. Choćby takie jak dyspensery oferowane przez nasz sklep T-61925A. Są one dostępne w gamie trzech kolorów. Na zewnętrznej stronie butelki mają wytłoczoną miarkę, co bardzo ułatwia szybki serwis. Najlepiej przeznaczać je do syropów lub też do sosów.

Ponadto do niezbędnika warto dodać menzurki do free pouringu (BPR-02), tace do dekoracji kieliszków, czyli krustownice ( T-B012), szczypce, tace, ociekacze etc., a wszystko po to by miksować najlepsze drinki i koktajle i serwować je w wyjątkowym klimacie naszego wymarzonego baru.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się