Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Syropy barmańskie

Gotowe syropy barmańskie sprawdzonych producentów są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych barów. Tak właśnie sądzimy, bo o ile do użytku domowego, korzystając z rozległej i łatwo dostępnej wiedzy, możemy zrobić je sami, o tyle w profesjonalnych barach, które obsługują wielu gości naraz nie zawsze jest to możliwe. Aktualnie można zaopatrzyć się nawet w bardzo egzotyczne i wymyślne syropy barmańskie.

Na nas największe wrażenie wywarły po pierwsze syropy Monin, po drugie Finest Call.

Filtruj według

Monin to sprawdzone receptury i bardzo ciekawe smaki. Jak zatem tej marce tak świetnie udaje się prosperować na rynku? Otóż od dawna współpracuje ona z najlepszymi barmanami, jak również baristami na całym świecie, co skutkuje ciągłym rozwojem portfolio smaków i dzięki temu zapewnia marce miejsce w ścisłej czołówce. Dzisiaj istnieje ponad 150 receptur syropów. Wśród nich są kultowe smaki takie, jak choćby syrop Monin Mojito Mięta o kodzie SC-908057. Biorąc pod uwagę olbrzymią popularność tego drinka, po prostu nie można się bez niego obejść. Jest tak ponieważ dominują w nim nuty świeżych i niezwykle aromatycznych listków mięty. Z syropem Mojito przygotowanie alkoholowej wersji Mojito nie jest tak pracochłonne jak było kiedyś. Ponadto syrop Mojito Mint jest też praktycznie podstawą wszystkich napojów z lodem i lemoniad.

Podobnie jak Mojito triumfy święci również syrop Monin Orange Spritz. Ten włoski smak łączy słodką pomarańczę z nutami białego wina i odrobiną goryczki. Jest chętnie dodawany zarówno do koktajli, również w wersji z alkoholem, jak i schłodzonych napojów i lemoniady. Perfekcyjnie wzbogaca też smak wszystkich gatunków aromatyzowanych win.

Jeśli zaś chodzi o syropy barmańskie Finest Call to te świetne amerykańskie dodatki są produkowane z wyselekcjonowanych składników, dzięki czemu mają idealną jakość. Ponadto są zatwierdzone przez bardzo rygorystyczną w ocenie FDA. Co więcej oferują naturalny smak i skład. Koktajl Pina Colada (PC05M) z miksem koktajlowym Finest Call smakuje wyśmienicie.

Pora na podsumowanie, według nas, gotowe syropy barmańskie są po prostu nieocenione zarówno do drinków jak i koktajli. Warto podkreślić, że wybrane smaki są też świetnym komponentem do kaw, herbat i oryginalnych receptur najróżniejszych napojów, zarówno w opcji z alkoholem, jak i bez niego.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się