Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Gałkownice, porcjonery

Lato zawsze wiąże się z ochotą schłodzenia się w jakikolwiek sposób. Jednym z nich jest spożywanie zimnych napojów oraz lodów. Lodziarnie stają się wtedy przepełnione, a nakładanie kolejnych gałek lodów musi być niesamowicie sprawne i szybkie. Z myślą o tym producenci wyposażenia gastronomicznego wymyślili gałkownice i porcjonery. Ich użycie jest banalne, a są to niezbędne narzędzia do pracy w lodziarniach, cukierniach i wszelkiego rodzaju lokalach oferujących te zimne słodkości.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą państwo szeroki wybór gałkownic zróżnicowany pod względem rozmiarów, designu, użytego materiału oraz ceny, by każdy klient mógł znaleźć idealny dla siebie produkt. W asortymencie posiadamy gałkownice ze stali nierdzewnej, które cechują się bardzo dużą wytrzymałością i niesamowitą odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Ich konstrukcja pozwala na szybkie i precyzyjne nabieranie oraz porcjowanie lodów. Sprężynka zamontowana w narzędziu pozwala na sprawne wydobycie gałki lodów do rożka. Naciśnięcie powoduje nacisk na przytrzymywane lody, dzięki czemu cała zawartość znajdzie się w wafelku. Posiadamy również porcjonery, których uchwyty stworzone są tworzyw sztucznych, dzięki którym można pewniej trzymać narzędzie. Nie należy zapominać, że gałkownice i porcjonery nie służą jedynie do lodów, gdyż można użyć ich również w restauracjach, gdzie podawany jest ryż oraz różnego rodzaju puree. Dzięki użyciu tego narzędzia ich kształt będzie oryginalny, co z pewnością nie zostanie obojętne dla klientów.

Gałkownice to narzędzia bardzo uniwersalne w swoim przeznaczeniu, dzięki czemu stanowią podstawowe wyposażenie lokalów gastronomicznych więc warto jest się zaopatrzyć w taki sprzęt, gdyż jest naprawdę użyteczny. Jeśli szukają państwo wysokiej klasy produktów z zakresu wyposażenia gastronomicznego cukierni i restauracji, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo produkty spełniające oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się