Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Syfony do bitej śmietany

Bita śmietana jest nierozłącznym elementem cukiernictwa, gdyż jest ona w ciastach, tortach, podawana jako dodatek do deserów, a nawet jako część pucharku lodowego. Producenci wyposażenia gastronomicznego oferują bardzo wygodne rozwiązanie do serwowania tego przepysznego białego kremu. Są nim syfony do bitej śmietany.

Filtruj według

Niektórzy z pewnością kojarzą syfony z czasów, gdy używano ich do produkcji wody sodowej. Dawne trendy wracają i znów zaczyna się używać tych urządzeń. Syfony do bitej śmietany są jednak nieco innym rozwiązaniem, gdyż oferują szybki i praktyczny sposób na produkcje i serwowanie tego kremu. W naszym sklepie znajdą państwo szeroki asortyment syfonów do bitej śmietany oraz nabojów, które potrzebne są do funkcjonowania tych urządzeń. Syfony te wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje najlepszą jakość, odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne oraz doskonałe dopracowanie technologiczne.

Śmietana może spokojnie pozostać w syfonie bez utraty świeżości, przez nawet 10 dni; oczywiście jeżeli będzie przechowywana w odpowiednio niskiej temperaturze i bez dopływu powietrza. Użycie takiego urządzenia jest banalne proste, lecz warto o nim wspomnieć. Do schłodzonego syfonu wlać również schłodzoną śmietankę kremówkę 30%, wbić jeden nabój, energicznie potrząsnąć i tak przygotowany syfon jest gotowy do użycia. Należy pamiętać, że nie do każdego syfonu dołączane są specjalne końcówki „tulipan”, które pozwalają uzyskać ładny wygląd wydobytej z syfonu bitej śmietany.

Takie końcówki również dostaną państwo w naszym sklepie, więc zapraszamy do zapoznania się z asortymentem cukierniczym. Syfon jest bardzo wygodnym i prostym w obsłudze narzędziem, które ułatwi prace cukiernikom i lodziarzom. Klienci natomiast będą mogli rozkoszować się idealnie zrobioną bitą śmietaną, która jest wyczuwalnie naturalna i pyszna. Jeśli szukają państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego lodziarni, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo produkty, które spełnią wszelkie oczekiwania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się