Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Kuwety do lodów

Kuwety do lodów jest to niezbędne wyposażenie każdej lodziarni, cukierni czy restauracji zawierającej w swej ofercie lody i desery lodowe. Warto jednak dodać, że rozmiar kuwety jest uwarunkowany wielkością i rozmiarem konserwatorów do lodów.

Filtruj według

Jednak jeśli skorzystamy z profesjonalnego sklepu gastronomicznego możemy być pewni, że fachowcy w nim pracujący pomogą nam w doborze odpowiedniego sprzętu. Kuwety do lodów wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla konsumenta. Dzięki bardzo stabilnej konstrukcji oraz zaokrąglonych bokach możemy bardzo łatwo utrzymać czystość i sterylność naczynia.

Kuwety do lodów dostosowane są do przechowywania w chłodniach i mroźniach. Dzięki czemu nie będziemy mieć żadnych problemów. Ich rozmiary i pojemność jest różna jednak najbardziej popularne są kuwety do lodów o pojemności 5l. Na rynku dostępne są również kuwety do lodów z poliwęglanu w przeźroczystym oraz czarnym kolorze. Zazwyczaj kształt kuwety jest prostokątny, lecz na rynku możemy również znaleźć kuwety o kształcie okrągłym. Są one dostępne o pojemności 7,3l. Kuwety do lodów sprzedawane są zazwyczaj bez pokrywki, jednak możemy je bez problemu dokupić na stronach internetowych lub w sklepach stacjonarnych poświęconych wyposażeniu gastronomicznemu.

Kuwety do lodów jest to niezbędne wyposażenie każdej lodziarni, kawiarni i restauracji. Dzięki zakupie w profesjonalnym sklepie gastronomicznym mamy pewność, że są one wykonane z odpowiedniego surowca oraz posiadają wszelkie atesty. Oferta kuwet do lodów jest bardzo szeroka i bez problemu możemy zaopatrzyć swoją restaurację, cukiernię czy lodziarnie w profesjonalny sprzęt do przechowywania masy lodowej.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się