Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Szklanki do kawy

Szklanki do kawy są bardzo charakterystycznymi naczyniami, które towarzyszą nam codziennie do rozkoszowania się, przez wielu, ulubionym napojem, czyli kawą. Na rynku możemy spotkać wiele rozmiarów oraz kształtów szklanek do kawy, jednak przez ostatnie miesiące zdecydowanie królują szklanki z podwójnym dnem. Są one niezwykle eleganckie. Idealnie prezentują się przy kawie espresso jak i latte macchiato.

Filtruj według

Szklanki wykonane są ze szkła, które spełni funkcję całkowitej przejrzystości, dzięki czemu możemy napawać się widokiem naszej porannej kawy oraz jej kolorem. Lecz nie każdy z nas gustuje w przeźroczystym designie, wiele osób woli eleganckie filiżanki, które możemy zakupić w różnych pojemnościach. Coraz częstszym zjawiskiem są kubki wykonywane na kształt filiżanek, dzięki czemu możemy rozkoszować się poranną kawą w pięknym i elegancko wykrojonym kubku, imitującym filiżankę.

Szklanki do kawy, filiżanki i kubki możemy nabyć w każdym sklepie z artykułami gastronomicznymi, lecz warto pamiętać, żeby nasze szklanki do kawy długo pełniły swoją funkcję muszą być stworzone z dobrej jakości szkła. Warto zwrócić uwagę na jakość oraz grubość szkła już przy zakupie. Cienkie szkoło jest zdecydowanie bardziej podatne na wszelkie stłuczenia oraz uszkodzenia. Jeśli chcemy korzystać ze szklanek, filiżanek i kubków codziennie musi spełniać ono odpowiednie normy. Kupując je w profesjonalnym sklepie gastronomicznym agusto możemy być pewni ich jakości oraz trwałości materiału z jakiego są stworzone.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się