Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Ekspresy do kawy

Ekspres do kawy to urządzenie bez, którego nie wyobrażamy sobie codziennej porannej rutyny. Na rynku możemy znaleźć wiele rodzajów tego urządzenia. Ekspresy do kawy ciśnieniowe, przelewowe czy na kapsułki. Jednak wszystko zależy od tego na jaki się zdecydujemy i jak bardzo zaawansowany jest nam potrzebny.

Filtruj według

Ekspres do kawy to dość spory wydatek, dlatego z pewnością musimy zastanowić się nad zakupem konkretnego modelu. Ekspresy do kawy możemy spotkać w każdym domu jak i kawiarni i restauracji. Jednak warto dodać, że różnią się one zaawansowaniem.

W domu najczęściej możemy spotkać ekspresy przelewowe, kolbowe lub na kapsułki. Jednak w restauracjach rządzą ekspresy ciśnieniowe. Są one jednogrupowe, dwugrupowe lub trzygrupowe. Dwugrupowe i trzygrupowe są one przeznaczone do kawiarni lub restauracji. Dzięki nim w szybki sposób możemy podać świeżo parzoną kawę naszym klientom.

Kupując ekspres do kawy profesjonalnej firmy, otrzymujemy gwarancję i serwis w razie niechcianej usterki. Warto również dodać, że zaawansowane ekspresy do kawy są bardzo kosztownym urządzeniem. Jeżeli decydujemy się na zakup profesjonalnego ekspresu do kawy, należy rozważyć zakup ekspresu automatycznego.

Dzięki nowej technologii będziemy mogli zaparzyć poranną kawę bez wychodzenia z łóżka. Jest to bardzo kosztowna opcja, lecz zdecydowanie ekspres automatyczny posłuży nam długie lata, a w razie nieprzewidzianych wydarzeń serwis zostanie wykonany szybko i bezproblemowo.

Tego rodzaju sprzęt należy kupować w profesjonalnym sklepie z urządzeniami gastronomicznymi, dzięki temu otrzymamy gwarancję oraz profesjonalną poradę na temat kupowanego sprzętu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się