Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Podgrzewacze do czekolady

Kto z nas nie uwielbia czekolady? Zapewne nie ma takiej osoby. Podgrzewacze do czekolady to ostatnimi czasy coraz bardziej rozchwytywany sprzęt, zarówno w kawiarniach jak i cukierniach i restauracjach. Idealnie nadają się na przyjęcia ślubne lub, ważne uroczystości, które planujemy.

Filtruj według

Podgrzewacze do czekolady są bardzo przydatnym sprzętem w usługach gastronomicznych. W szybki sposób możemy rozpuścić czekoladę, by np. oblać nią praliny lub tort. Podgrzewacze do czekolady stworzone są również by podgrzewać różne napoje, piwo, czy wino.

Mieszadło o specjalnie dobranych obrotach powoduje, że czekolada rozpuszcza się równomiernie. Prosty montaż i demontaż w zbiorniku sprawia, że utrzymanie czystości będzie łatwiejsze.

Pojemnik na czekoladę pomieści do 10l, jest on wykonany z poliwęglanu. Dzięki konstrukcji kranikowej utrzymanie czystości zbiornika jest jeszcze prostsze. Obudowa podgrzewacza do czekolady wykonana jest z wysokiej jakości stali, dzięki czemu podgrzewacz bardzo dobrze się prezentuje. Dzięki temu, że są stworzone ze stali szlachetnej są odporne na wszelkie uszkodzenia oraz są bezpieczne dla człowieka. Kształt urządzenia jest obły, dzięki temu możemy w szybki i łatwy sposób wyczyścić urządzenie. Są one dostępne w wielu profesjonalnych sklepach ze sprzętem gastronomicznym.

Jeżeli zdecydujemy się na zakup w takim miejscu możemy być pewni, że nasz sprzęt będzie działał długie lata.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się