Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Blachy do pizzy

Pizza to bez wątpienia jedna z najbardziej ulubionych dań Polaków. Jedząc pizzę nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele czasu i sprzętu jest potrzebnego do przygotowania idealnej pizzy, którą będziemy się zajadać. Prócz pieca do pizzy potrzebne są nam narzędzia jakimi między innymi są blachy do pizzy.

Blachy do pizzy to niezbędne narzędzie umożliwiające usprawnienie pracy każdego szefa kuchni.

Filtruj według

Dzięki profesjonalnym blachom do pizzy, pizza zachowuje idealnie okrągły kształt. Blachy do pizzy są w sprzedaży w różnych rozmiarach, dzięki którym możemy bez problemu wybrać idealny rozmiar pizzy do oczekiwań naszego klienta. Blachy do pizzy można używać do pieczenia w piecu oraz w piekarniku.

Blachy do pizzy możemy zakupić również w kształcie prostokąta, o różnych wymiarach. Dzięki tak szerokiemu wyborowi bez problemu zadowolimy gusta każdego klienta.

Najczęściej możemy spotkać blachy do pizzy z powłoką aluminiową, lecz są również dostępne ze stali niebieskiej. Możemy nabyć je w różnych rozmiarach i kształtach, ale najbardziej popularnym jest okrągły. Rozmiary jakie są dostępne to 18-50cm. Najwięcej blach do pizzy na rynku wykonanych jest ze stali niebieskiej lub węglowej z powłoką aluminiową.

Jeżeli planujesz otworzyć restaurację lub pizzerię to narzędzie będzie Ci szczególnie potrzebne do wypiekania przepysznych włoskich dań. Blachy do pizzy często możemy spotkać w sprzedaży razem z siatkami do pizzy. Są one dostępne w rozmiarach od 23-60cm. Wybór jest bardzo duży, a siatka idealnie nada się do równomiernego wypiekania pizzy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się