Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Akcesoria do pizzy

Wyposażenie włoskiej restauracji bądź pizzerii jest nie lada wyzwaniem. Przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły. Blachy do pizzy, szczotki do czyszczenia pieca, łopata do pizzy, siatka do pizzy. To tylko podstawowe narzędzia, które powinna mieć każda restauracja bądź pizzeria. Profesjonalne narzędzia i akcesoria do pizzy pozwolą nam pracować w szybki i bardzo wydajny sposób, ponieważ nie będziemy tracić czasu, a wiadomo że w świecie gastronomicznym czas to pieniądz.

Filtruj według

Akcesoria do pizzy to bardzo rozbudowany i złożony temat. W restauracji włoskiej serwującej przepyszną pizzę, istotny jest każdy detal, który sprawia, że pizza jest idealna, a jej smak, wartości wizualne i zapach jest nie do podrobienia.

W skład najważniejszych akcesoriów do pizzy wchodzi przede wszystkim łopata, za pomocą której bez problemu możemy włożyć pizze do pieca i ją z niego wyciągnąć. Kolejnym bardzo narzędziem jest szczotka do pieca dzięki, której w bardzo szybki sposób możemy oczyścić piec. Podstawą dobrej kuchni, jest przede wszystkim czystość miejsca, w którym przyrządzane jest jedzenie.

Kolejnym bardzo ważnym narzędziem ułatwiającym nam pracę jest deska do pizzy. Dzięki temu akcesorium możemy równo pokroić kawałki pizzy i podać gościom bez możliwości poparzenia się. Wielu profesjonalistów korzysta z blach do pizzy, dzięki którym pizza jest idealnie okrągła. Usprawnia i ułatwia to pracę wielu szefów kuchni.

Wszystkie akcesoria możemy zakupić w profesjonalnym sklepie gastronomicznym agusto. Dzięki temu mamy pewność, że sprzęt jest wysokiej jakości i będzie służył nam długie lata.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się