Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Gofrownice

Gofrownice to świetny sprzęt, który zarówno w naszym gospodarstwie domowym jak i cukierni, czy restauracji będzie robił wielką furorę. Gofrownice używane w gastronomii cieszą się dużą popularnością, ponieważ gofry to idealna przekąska zarówno dla naszych dzieci jak i dorosłych. Pyszne gofry, posypane cukrem pudrem lub podawane ze świeżymi owocami to przepyszny deser, a przy okazji zdrowy.

Filtruj według

Gofrownice najczęściej wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki sterownikom temperatury możemy bez problemu ustawić odpowiednią temperaturę dla naszych gofrów. Gofrownice wyposażone są również w ergonomiczną rączkę, która chroni nasze dłonie przed poparzeniem. Warto również dodać, że są to gofrownice elektryczne najczęściej 1500W.

Dzięki świetnej jakości gofrownicy możemy wykonywać przepyszne gofry belgijskie, na które będą przychodzić wszyscy smakosze tych słodkich i zdrowych deserów. Jeśli mamy wielu klientów, idealnie sprawdzi się podwójna gofrownica, dzięki której będziemy mogli bez problemu smażyć dwie porcje gofrów w tym samym momencie. Każda z platform wyposażona jest w osobny sterownik do temperatury nagrzewania gofrownicy, dzięki czemu zdecydowanie ułatwia to nam pracę.

Jeżeli Twoja restauracja lub cukiernia nie jest wyposażona w wysokiej jakości gofrownice ze stali nierdzewnej, koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam znajdziesz szeroki wybór gofrownic elektrycznych.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się